Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Druskininkai paskelbė vasaros pradžią

Druskininkai paskelbė vasaros pradžią

Druskininkuose savaitgalį šurmuliavusi Kurorto šventė tradiciškai paskelbė vasaros pradžią. Tris dienas kurorte netrūko renginių, koncertų ir pramogų.

eisena1

Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko teigimu, Druskininkuose nėra sezoniškumo, todėl Kurorto šventė – tik simbolinis žingsnis į vasarą.  „Jau tapo tradicija, kad vasarą pasitinkame aktyviai. Labai džiaugiuosi, kad renginiai ir pramogos sudomino gausų būrį žmonių. Nuoširdžiai dėkoju visiems, prisidėjusiems prie pasirengimo šventiniam savaitgaliui.  Druskininkuose renginiai planuojami mažiausiai pusei metų į priekį, todėl jau dabar aišku, kad vasara kurorte pasižymės renginių gausa, aktyvus bus ir ruduo bei žiemos pradžia“,  – sakė R. Malinauskas.

eisena2

Penktadienio popietę gausus būrys smalsuolių susibūrė Druskonio ežero pakrantėje, kur radijo stotis M-1 organizavo tradicinę „Vyrų dieną“.

Kurorto šventės pradžią paskelbė tradicinė teatralizuota druskininkiečių eisena, šiais metais nuvilnijusi gėlių žiedais.

eisena3

Kurorto šventė neapsiėjo ir be naujovių – asociacija „Druskininkų klubas“ miestui padovanojo elektroninį karilioną, kuris įrengtas bažnyčioje.

eisena4

Druskininkiečių ir kurorto svečių penktadienį taip pat laukė Linijinių šokių festivalis, vakarinis koncertas, muzikos ir šviesos šou, įspūdingas lazerių šou bei fejerverkai.

Šeštadienio rytą visi norintieji buvo laukiami K. Dineikos sveikatingumo parke, kuriame vyko mankštos ir pramogos visai šeimai. Visą šeštadienį netrūko koncertų ir pramogų įvairiose Druskininkų erdvėse.

eisena7

Sekmadienį visus subūrė tarptautinis folkloro festivalis „Skamba skamba kankliai“.

Druskininkų savivaldybės inform.

Druskininkų savivaldybės archyvo nuotraukose – šventinės eisenos fragmentai.

eisena5

Parašykite komentarą

Top