Jūs esate
Pagrindinis > Pradžia > Kauno „Žalgiris“: „Pasitikime Lietuvos sveikatos apsaugos institucijomis“

Kauno „Žalgiris“: „Pasitikime Lietuvos sveikatos apsaugos institucijomis“

Italijoje koronavirusas diagnozuotas daugiau nei 150 žmonių, o Kauno „Žalgirio“ komanda penktadienį turi žaisti Eurolygos 26-ojo turo rungtynes su Milano „Olimpia Armani“ krepšininkais. Ar jos įvyks?

Pateikiame „Žalgirio“ pranešimą:

„:Sulaukus užklausų dėl penktadienį „Žalgirio“ arenoje vyksiančių Eurolygos 26-ojo turo rungtynių su Milano „AX Armani“ komanda, norime nuraminti krepšinio sirgalius, kad Kauno „Žalgiris“ seka situaciją, susijusią su koronavirusu, ir bendrauja tiek su visomis suinteresuotomis šalimis, tiek su Lietuvos Sveikatos apsaugos ministerija.Į šio penktadienio rungtynes „Žalgirio“ arenoje visi bilietai buvo išparduoti dar prieš 3 savaites.

Milano klubui buvo rezervuoti 35 bilietai, o kiek atvyks pavienių aistruolių, nėra žinoma.Milano klubas patvirtino, kad šiuo metu nėra jokių kliūčių keliauti mažoms grupėms ar atskiriems asmenims. „AX Armani“ komanda ruošiasi penktadienio rungtynėms ir, kaip ir planuota, ketina atvykti į Kauną.

Kauno „Žalgiris“ susisiekė ir su Eurolyga, kuri taip pat seka situaciją. Artimiausiu metu lyga savo viduje aptars situaciją ir įvertins, ar yra realių grėsmių rungtynėms neįvykti, tačiau kol kas jokie pakeitimai tvarkaraštyje nėra numatyti.

Pasitikime Lietuvos sveikatos apsaugos institucijomis ir tikime, kad visi atvykstantieji į Lietuvą bus kruopščiai patikrinti dar oro uostuose, o rungtynės „Žalgirio“ arenoje galės vykti, kaip ir numatyta“

Parašykite komentarą

Top