Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Komisija, kuri gali pradėti keisti sveikatos apsaugos sistemą

Komisija, kuri gali pradėti keisti sveikatos apsaugos sistemą


Seimas nepritarė siūlymui panaikinti parlamente įkurtą Sveikos gyvensenos komisiją.

Už tai numatantį nutarimo projektą, kurį parengė Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis ir jo pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, balsavo 29 Seimo nariai, prieš – 24, susilaikė 17 parlamentarų.

Nepritarus siūlymui panaikinti parlamente įkurtą Sveikos gyvensenos komisiją, jos pirmininkas, „valstiečiams“ atstovaujantis Dainius Kepenis džiaugiasi tuo, kad Seimui užteko sveiko proto.

Jo vertinimu, tai svarbiausia Seimo komisija, kuri imasi keisti sveikatos apsaugos sistemą, todėl ir užsitraukė opozicijos nemalonę.

„Ačiū Dievui, kad Seimui užteko sveiko proto. Šis siūlymas buvo ne šiaip sau, ne su skiepais susijęs. Mes pasikėsinome į patį, sakyčiau, didžiausią turtą, kurį buvo užgrobę konservatoriai su socialdemokratais – sveikatos sistemą.

Jie pamatė, kad šita komisija gali pradėti keisti sveikatos apsaugos sistemą, netgi sukurti sistemą, kurios iki šiol nebuvo. Buvo, sakykime, šiaip taip veikianti gydymo sistema dėl to, kad gydymu mes ne visi esame patenkinti. Bet aš to klausimo nenagrinėju, bet kalbu apie tai, kad mes siekiame pakeisti sistemą“, – sakė ELTAI D. Kepenis.

siandien.info

Parašykite komentarą

Top