Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Atlygina ankstesnės valdžios padarytą žalą

Atlygina ankstesnės valdžios padarytą žalą

Socialdemokratų vadovaujama Vyriausybė pagal pasirašytą taikos sutartį su Vilniaus miesto savivaldybe sumokės į pastarosios biudžetą 55,8 milijonų eurų kaip kompensaciją už laikotarpį iki 2012 metų, kai Vilniaus miesto biudžete buvo paliekama mažiausia GPM dalis lyginant su kitomis savivaldybėmis – tik 40 procentų.

Po Konstitucinio Teismo išaiškinimo, kad GPM ribojimas be pagrindimo prieštarauja Konstitucijai, socialdemokratų Vyriausybė skyrė didesnę Vilniuje surenkamo GPM dalį, be to pagal sudarytą taikos sutartį privalo kompensuoti praeitos vyriausybės konservatorių-liberalų valdymo laikotarpiu susidariusią žalą – 55,8 milijonus eurų.

Ši suma sostinės savivaldybei bus išmokėta per 3 metus.

„Tai ne pirmas kartas, kai A. Butkevičiaus vadovaujama Vyriausybė turi atstatinėti teisingumą valstybėje – atlyginti ankstesnės valdžios žmonėms padarytą žalą. Ligi šiol grąžinamos konservatorių-liberalų neteisėtai iš pensininkų nurėžtos pensijos ir valstybės tarnautojų atlyginimai“, – pranešė Socialdemokratų partijos svetainė www.lsdp.lt

Po Konstitucinio Teismo išaiškinimo, kad GPM ribojimas be pagrindimo prieštarauja Konstitucijai, socialdemokratų Vyriausybė skyrė didesnę Vilniuje surenkamo GPM dalį. Gintauto kniukštos nuotrauka.
Po Konstitucinio Teismo išaiškinimo, kad GPM ribojimas be pagrindimo prieštarauja Konstitucijai, socialdemokratų Vyriausybė skyrė didesnę Vilniuje surenkamo GPM dalį.
Gintauto Kniukštos nuotrauka.

 

Parašykite komentarą

Top