Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Būsimam pedagogui – tikslinė stipendija

Būsimam pedagogui – tikslinė stipendija

DCIM106MEDIAAbiturientai, nusprendę studijuoti Lietuvos edukologijos universitete (LEU) ir siekti pedagogo karjeros, kartu su puse kitų pažangiausių kurso draugų turės galimybę gauti tikslinę stipendiją – po beveik 116 Eur kiekvieną mėnesį.

Studentui, gaunančiam tikslinę stipendiją, aukštosios mokyklos nustatyta tvarka gali būti skiriama ir skatinamoji ar socialinė stipendija. Gerų akademinių rezultatų pasiekusiems ir ypač aktyviems LEU studentams skiriamos ir vardinės stipendijos. Tikslinė stipendija neatima galimybės pretenduoti į kitas universiteto ar valstybės teikiamas stipendijas. Taip yra dėl galiojančio studentų paramos įstatymo, pagal kurį papildomas stipendijas gauna būtent pedagogines studijų programas pasirinkę studentai.

Taip pat LEU studentams yra skiriamos vienkartinės (mokamos iš valstybės biudžeto universitetui skiriamų lėšų), mecenatų stipendijos, pavyzdžiui, stipendija išvykstantiems į užsienį ar vienkartinė skatinamoji išmoka studentams už aktyvią sporto, kultūros, mokslinę ir visuomeninę veiklą.

Parengta pagal Lietuvos edukologijos universiteto, BNS spaudos centro inform.

Parašykite komentarą

Top