Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Būtinas vieningas atsakas į agresyvią informacinę politiką

Būtinas vieningas atsakas į agresyvią informacinę politiką

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 16 dieną Vilniuje susitiko su pirmą kartą rengiamo Baltijos valstybių ir Lenkijos strateginės komunikacijos ekspertų susitikimo dalyviais.

Pasak ministro, atsižvelgiant į priešiškos, prieš regioną nukreiptos dezinformacijos mastą, šiuo metu kritiškai svarbu koordinuoti partnerių veiksmus.

www.urm.lt nuotr.
www.urm.lt nuotr.

„Kai kurios šalys, skleisdamos netiesą, vadovaujasi principu, kad visos priemonės yra pateisinamos. Kovoje su propaganda turime ir greitai reaguoti, ir vadovautis visuotinai priimtinomis vertybėmis bei taisyklėmis – tai sunki, bet bendromis pastangomis įveikiama užduotis“, – sakė Lietuvos diplomatijos vadovas.

Susitikime kalbama apie tarpinstitucinio bendradarbiavimo svarbą, analizuojami naratyvai, nukreipti prieš Baltijos šalių ir Lenkijos valstybingumą, diskutuojama apie veiksmingiausius visas šalis vienijančios informacijos sklaidos būdus.

Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos vyriausiųjų strateginės komunikacijos pareigūnų susitikimas surengtas Lietuvos užsienio reikalų ministerijos iniciatyva.

Užsienio reikalų ministerijos inform., www.urm.lt

Parašykite komentarą

Top