Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Eesti Meedia keičia portalo 15min ir naujienų agentūros BNS Lietuva direktorių

Eesti Meedia keičia portalo 15min ir naujienų agentūros BNS Lietuva direktorių

Eesti Meedia priklausančiam žiniasklaidos verslui Lietuvoje lig šiol vadovavusio Tomo Balžeko pasitraukimas iš portalo 15min ir naujienų agentūros BNS Lietuva direktoriaus posto nepakeis šių bendrovių krypties, sako savininkas.

AS Eesti Meedia generalinis direktorius Svenas Nuutmann sakė, kad kartas nuo karto neišvengiamai kyla nesutarimų dėl plėtros strategijos tarp akcininkų ir vadovų, kurių darbas iki šiol apskritai buvo pagirtinas.

„Būtent taip nutiko ir su Tomu Balžeku, kurio iki šiol atliktą darbą labai vertiname, bet jo vizija dėl ateities nesutapo su AS Eesti Meedia požiūriu”, – sakė S.Nuutmannas.

Jis sakė, kad Eesti Meedia nori apjungti verslo Lietuvoje pagalbines veiklas labiau negu buvo iki šiol, kad taptų veiksmingesnė kaip grupė. Kita vertus, žiniasklaidos bendrovių redakcijos toliau veiks nepriklausomai, kaip ir dabar, o visi esami prekiniai ženklai bus išsaugoti.

AS Eesti Meedia generalinis direktorius pabrėžė, kad pirminės įmonės vizija – toliau stiprinti portalo 15min ir BNS Lietuva padėtį Lietuvos žiniasklaidos rinkoje, vystyti tiriamąją ir laisvąją žurnalistiką, o bendrovių darbuotojams nėra jokios priežasties jaustis nesaugiems. „Abiejų bendrovių kolektyvai atliko gerą darbą vystydami kompanijas, ir AS Eesti Meedia visiškai pasiryžusi toliau eiti šiuo keliu“, – sakė S.Nuutmannas.

AS Eesti Meedia netrukus pradės ieškoti naujo direktoriaus. Iki tol portalui 15min ir naujienų agentūrai BNS Lietuva vadovaus Justinas Šimkus, AS Eesti Meedia priklausančio skelbimų verslo Lietuvoje direktorius.

Parengta pagal BNS spaudos centro pranešimą, www.verslaspolitika.lt

Parašykite komentarą

Top