Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Įteikta Taikos vėliava

Įteikta Taikos vėliava

Balandžio 11 d. Tarptautinio Taikos vėliavos komiteto prie Jungtinių Tautų koordinatorė Lietuvoje dr. Auksė Narvilienė Švietimo ir mokslo ministerijai įteikė Taikos vėliavą – Pasaulio kultūros dienos simbolį.

Šių metų balandžio 15 d. Kultūros diena Lietuvoje bus minima 10 kartą. Šią dieną visoje šalyje keliamos Taikos vėliavos, vyksta įvairūs renginiai, konferencijos, parodos, koncertai. Priimdama Taikos vėliavą švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė pažymėjo, kad asmens kultūros ugdymas prasideda šeimoje ir mokykloje.

„Švietimas ir kultūra yra neatsiejamos sritys: vaikas ugdomas, lavinamas, įsilieja į kultūros pasaulį. Didelį vaidmenį vertybių, kultūros ugdymui turi tėvai ir mokykla, visos bendruomenės rūpestis ir dėmesys. Šiuos mokslo metus paskelbėme Mokyklos bendruomenės metais, todėl Taikos vėliavos įteikimas yra iš tiesų simboliškas. Siekiame paskatinti tvarų mokinių tėvų ir mokyklų bendradarbiavimą, kurti naujas mokyklos bendruomenės bendradarbiavimo formas, įtraukti didesnę bendruomenės dalį į mokyklos gyvenimą“, – kalbėjo švietimo ir mokslo ministrė.

Parengta pagal ELTOS inform.

Parašykite komentarą

Top