Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > J. Olekas: ,,Būtinos vieningos Aljanso pastangos“

J. Olekas: ,,Būtinos vieningos Aljanso pastangos“

„Džiaugiuosi bendra Krašto apsaugos ministerijos ir JAV analitinio centro „Atlantic Council“ konferencija, kurios metu transatlantinė gynybos bendruomenė dar kartą sutarė, kad Baltijos šalių regiono saugumo ir stabilumo užtikrinimui būtinos bendros ir vieningos Aljanso pastangos“, – birželio 6 d. tarptautinėje konferencijoje Vilniuje sakė krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

www.kam.lt nuotr.
www.kam.lt nuotr.

Pasak ministro, priešakinių pajėgumų dislokavimas kiekvienoje Baltijos valstybėje ir Lenkijoje su gynybos planais ir efektyvus sprendimų priėmimas yra nusakomi kaip svarbiausios atgrasymo priemonės bei regiono saugumo ir stabilumo garantai.

Prieš artėjantį NATO viršūnių susitikimą Varšuvoje surengtos konferencijos dalyviai diskutavo apie veiksmingą NATO gynybą ir atgrasymą, JAV vaidmenį Europos saugumo užtikrinime ir Baltijos regiono saugumą.

Krašto apsaugos ministerijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų analitinio centro „Atlantic Council“ surengtoje konferencijoje dalyvavo JAV Sausumos pajėgų vadas Europoje generolas leitenantas Ben Hodges, užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, JAV ir NATO gynybos bendruomenės atstovai ir ekspertai.

Parengta pagal Krašto apsaugos ministerijos inform., www.kam.lt

Parašykite komentarą

Top