Jūs esate
Pagrindinis > Politika > JAV prezidentas :”Mes ketiname atvesti Hilari į pergalę šį rudenį“

JAV prezidentas :”Mes ketiname atvesti Hilari į pergalę šį rudenį“

2015 m. balandžio 12 d. Hillary Rodham Clinton pranešė, kad vėl sieks tapti šalies prezidente 2016 m. rinkimuose.
2015 m. balandžio 12 d. Hillary Rodham Clinton pranešė, kad vėl sieks tapti šalies prezidente 2016 m. rinkimuose.

JAV prezidentas Barakas Obama kalbėdamas Demokratų partijos suvažiavime Filadelfijoje pareiškė, kad anksčiau nebuvo tinkamesnio į Jungtinių Valstijų prezidento postą vyro ar moters negu H. Klinton, anot jo, ši moteris – vienintelė kandidatė į prezidentus, kuri tiki Amerikos ateitimi.

„D. Trampas negirdi milijonų vyrų, moterų ir vaikų nuo Baltijos iki Birmos, kurie iki šiol tiki, kad Amerika skleis laisvės, orumo ir žmogaus teisių šviesą. Jis gerinasi Vladimirui Putinui, teigiamai vertina Sadamą Huseiną ir sako sąjungininkams iš NATO, kurie buvo su mumis po Rugsėjo 11-osios, jog jie turi mokėti, jeigu nori, kad mes juos gintume. Amerikos pažadai neateina su kainynais. Mes vykdome savo įsipareigojimus. Ir tai – viena iš priežasčių, dėl kurios visos šalys mato Ameriką dar stipresnę ir labiau gerbiamą negu prieš aštuonerius metus”, – kalbėjo 44-asis JAV prezidentas

B. Obama: „Amerika jau yra didi. Amerika jau yra stipri. Ir aš galiu patikinti, kad mūsų galia ir didybė nė kiek nepriklauso nuo D. Trampo”.

Hillary Rodham Clinton (mergautinė pavardė Hillary Diane Rodham, g. 1947 m. spalio 26 d., Čikagoje, Ilinojus) – 67-toji JAV valstybės sekretorė nuo 2009 m. sausio 21 d. iki 2013 m. vasario 1 d. 2015 m. balandžio 12 d. Hillary Rodham Clinton pranešė, kad vėl sieks tapti šalies prezidente 2016 m. rinkimuose.

Jos vyras – 42-asis JAV prezidentas Viljamas Klintonas, ji buvo pirmąja šalies ledi nuo 1993 iki 2001 metų. Demokratų partijos narė, teisininkė. JAV senatorė (jaunesnioji pagal rangą) nuo Niujorko valstijos buvo nuo 2001 m. sausio 3 d. iki paskyrimo į JAV valstybės departamentą.

2006 m. sausio mėn. paskelbė, kad sieks JAV prezidento posto ateinančiuose rinkimuose. Jos pagrindinis varžovas renkant kandidatą nuo Demokratų partijos buvo Barakas Obama, 2009 m. sausio 20 d. tapęs 44-tuoju JAV prezidentu.
Parengta pagal spaudos pranešimus.www.hilaryclinton.com. nuotrauka.

Parašykite komentarą

Top