Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Kviečia SAM sveikatos alėja

Kviečia SAM sveikatos alėja

www.sam.lt nuotr.
www.sam.lt nuotr.

Paskutinę birželio dieną Sveikatos apsaugos ministerija kviečia vilniečius ir sostinės svečius atvykti į Vilniaus gatvę prie ministerijos pastato. Čia bus atsidaryta  SAM sveikatos alėja. 

Tai vieta, kurioje  bus galima susitikti su ministerijos vadovais ir specialistais, pasikonsultuoti pacientų teisių, medikų profesinės etikos klausimais, sužinoti viską apie Europos sveikatos draudimo kortelę ir kitus žmonėms svarbius  klausimus.

SAM sveikatos alėja taps ir tikru sveikos gyvensenos, žinių apie sveikatą universitetu. Čia bus galima sužinoti, kaip išvengti širdies ir kraujagyslių ligų, valgymo sutrikimų, pasitikrinti kraujo spaudimą, sužinoti savo kūno masės indeksą, dalyvauti pirmosios pagalbos teikimo pratybose. Visi norintys galės pasimatuoti mobiliųjų telefonų spinduliuotę ar netgi sulaukti kosmetinio krepšelio turinio įvertinimo.

Sveitatos apsaugos ministerijos sveikatos alėja atsidarys birželio 30 d. 15 valandą ir veiks iki 20 val. SAM kviečia visus vilniečius ir miesto svečius į Vilniaus gatvę 33, į Sveikatos alėją.

Parengta pagal Sveikatos apsaugos ministerijos inform., www.sam.lt

Parašykite komentarą

Top