Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija: vadovo kadencija pratęsta

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija: vadovo kadencija pratęsta

Gintautas Kvietkauskas.
Gintautas Kvietkauskas.

Visuotiniame narių susirinkime Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA prezidentu antrai kadencijai išrinktas UAB „Arginta Group“ direktorius Gintautas Kvietkauskas.

Jis prezidiumo narių sprendimu asociacijai vadovaus dar ateinančius dvejus metus.

„Vertinu asociacijos narių išreikštą pasitikėjimą ir ketinu tęsti pradėtus darbus. Pagrindinis LINPRA dėmesys ir toliau bus skiriamas verslo aplinkos gerinimui ir eksporto skatinimui, mokslo ir inovacijų vystymui inžinerinės pramonės srityje, specialistų ugdymo kokybės pagerinimui ir kooperavimuisi su valstybės švietimo sistema. Ketvirtosios pramonės revoliucijos veikiamos Lietuvos inžinerinės pramonės įmonės turi pasiruošti naujiems iššūkiams, o LINPRA pasirengusi joms padėti“, – teigė LINPRA prezidentas Gintautas Kvietkauskas.

Dvejų metų kadencijai išrinkti ir LINPRA viceprezidentai. Viceprezidentais tapo AB „Vakarų laivų gamykla“ generalinis direktorius Arnoldas Šileika ir UAB „Baltec CNC Technologies“ valdybos pirmininkas Gintaras Rimša, o UAB „Ekspla“ generalinis direktorius Kęstutis Jasiūnas perrinktas antrai kadencijai.

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija, šiandien vienijanti 84 įmones nares, tarptautiniu ir nacionaliniu lygmeniu atstovauja metalo gaminių, mašinų ir įrangos, prietaisų, elektrotechnikos ir elektronikos, plastikų ir gumos pramonės sektoriaus įmonių interesams. 1993 m. įkurta asociacija – Lietuvos inžinerinės pramonės ambasadorė.

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA vienijamų įmonių apyvarta kasmet siekia apie 3 mlrd. eurų. Šiam Lietuvos pramonės sektoriui per metus tenka 23 proc. sukuriamo bendrojo vidaus produkto. Daugiau nei 70 proc. šios pramonės srities pagamintos produkcijos yra eksportuojama.

Parengta pagal BNS spaudos centro inform.

Parašykite komentarą

Top