Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Lietuvos šeimų sąjūdžio mitingo rugsėjo 10 d. 2021 m. REZOLIUCIJA

Lietuvos šeimų sąjūdžio mitingo rugsėjo 10 d. 2021 m. REZOLIUCIJA

Lietuvos šeimų sąjūdžio mitingo rugsėjo 10 d. 2021 m.
REZOLIUCIJA

Didžiojo šeimos gynimo maršo 2021, vykusio gegužės 15 d. ir po to vykusių visuomenės protesto akcijų reikalavimai dėl prigimtinės šeimos ir tradicijų, didžiosios Lietuvos piliečių dalies palaikomų vertybių išsaugojimo ignoruoti ir iš jų išsityčiota.

Apgaulingai, remiantis pandemijos suvaldymo  pretekstu šalyje įvedama diktatūra ir antikonstitucinė tarptautinės konvencijos teisės normas pažeidžianti piliečių segregacija. Visuomenės supriešinimas jau pasiekė politinės krizės lygį  ir kelia realia grėsmė valstybės stabilumui ir išlikimui.

Mes Lietuvos Respublikos piliečiai, 2021 09 10 d. įvykusios masinės protesto akcijos Vilniuje dalyviai, priimame šią rezoliuciją.

Reikalaujame nedelsiant įvykdyti visus iki šiol priimtus protesto akcijų reikalavimus:

1. Atšaukti galimybių pasą ir visus su juo susijusius antikonstitucinius, neteisėtus, piliečių segregaciją įvedančius vyriausybės nutarimus ir poįstatyminius aktus.
2.  Sustabdyti visas privalomojo pobūdžio medicinines intervencijas prieš žmonių valią vykdant testavimą bei vakcinaciją ir atverti darbo paslaugų rinką ir transportą, mokyklas ir universitetus kontaktiniam mokymui be jokių išlygų. Vakcinacija taikant ekonominę ir institucinę prievartą yra nusikalstama. Ji gali būti vykdoma tik laisvu žmonių pasirinkimu.
3. Pašalinti iš Seimo darbotvarkės ir niekada nenagrinėti šių įstatymų projektų: 1. Partnerystės įstatymo, 2. Stambulo konvencijos ratifikavimo.
4. Nustoti persekioti žmones dėl jų pažiūrų, nutraukti baudžiamasias bylas, kurios remiasi nepagrįstais kaltinimais ir sustabdyti masinius atleidimus iš darbų už atsisakymą vakcinuotis.
5. Pašalinti iš pareigų valdžios atstovus ir pareigūnus inicijavusius antikonstitucinių įstatymų ir kitų norminių aktų rengimą ir visuomenės supriešinimą, kurių veiksmai sukėlė šalyje politinę krizę. Tai yra – teisingumo ministrę Eveliną Dobrovolską, Sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį, Ekonomikos ir inovacijų ministrę Aušrinę Armonaitę, Seimo žmogaus teisių komiteto pirmininką Tomą Vytautą Raskevičių.

Jeigu to nebus padaryta pareiškiame, kad antikonstitucinius įstatymus ir nutarimus priimantis Seimas ir Vyriausybė prarado daugumos piliečių pasitikėjimą ir tautos įgaliojimus ir reikalaujame surengti pirmalaikius Seimo rinkimus.

Gintauto Kniukštos nuotr.

Šalies Konstitucijos garantas yra Lietuvos Respublikos Prezidentas. Todėl reikalaujame jo ekscelenciją Lietuvos Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą: 1.  Kreiptis į Konstitucinį Teismą dėl visų antikonstitucinių prigimtinės šeimos ir tradicinių vertybių griovimo ir žmonių segregaciją įvedančių norminių teisės aktų pripažinimo prieštaraujančiais Lietuvos Respublikos Konstitucijai. 2. Pareikšti politinį nepasitikėjimą Lietuvos respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei. 3. Vykdant paties Prezidento viešai pareikštą iniciatyvą, nedelsiant sušaukti Nacionalinę piliečių asamblėją, pakviečiant visas visuomenės grupes ir regionus atstovaujančias organizacijas, Bažnyčią, teisininkų bendruomenę įstatyminiu būdu išspręsti klausimą dėl valstybės stabilumo pilietinės taikos ir valstybės ateities.

5. Kviečiame prie šios mitingo rezoliucijos jungtis visus piliečius ir visuomenines jėgas, atmesti tarpusavio nesutarimus ir pradėti bendrą darbą dėl Lietuvos valstybės ateities.

Pagal Konstituciją Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam kas prievarta kėsinasi į Lietuvos konstitucinę santvarką.

6. Kviečiame prie Lietuvos šeimų sąjūdžio įsteigtos Koordinacinės tarybos jungtis šalies profsąjungas, verslo subjektus, darbo kolektyvus, opozicines ir neparlamentines partijas, asociacijas ir bendruomenes, savivaldybes, seniūnijas ir kitas visuomenines organizacijas.

Ši Koordinacinė taryba spręs klausimą dėl Konstitucijos veikimo atstatymo ir  visuotinio politinio streiko.

Lietuvos Respublikos Konstitucija bus apsaugota. Lietuva prisikels ir gyvuos per amžius.

Parašykite komentarą

Top