Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > ,,Litexpo“ – technikos parodos

,,Litexpo“ – technikos parodos

Gegužės 18 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre ,,Litexpo“, atidarytos trys tarptautinės parodos: inžinerinei pramonei skirta paroda ,,BALTTECHNIKA“, transportui, logistikai ir transporto infrastruktūrai skirta ,,TRANSBALTICA“ ir transporto priemonių, detalių, remonto paslaugų paroda ,,MECHANIKA“.

Parodose dalyvauja per 220 įmonių iš 12 šalių: Lietuvos, Austrijos, Baltarusijos, Estijos, Jungtinės Karalystės, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Suomijos, Vokietijos, Ukrainos.

Dauguma parodų ekspozicijų skirtos verslininkams, specialistams. Tačiau ir čia yra ,,saldainiukų“, skirtų  plačiai auditorijai.  Tai ekspozicija ,,Lenktynių mechanika“, kurioje demonstruojami įvairiausi sportiniai automobiliai. Čia galime pamatyti ir agresyvų drifto automobilį ir pirmąjį “Toyota” visureigį, kuriuo lietuviai kadaise pirmąsyk pasiekė Dakaro maratono finišą.

Šalia rikiuojasi modernus, dykumų piloto Antano Juknevičiaus “Toyota Hilux”, o Andžejaus Dzikevičiaus sukurtas ir Lietuvoje pagamintas bekelės monstras netrukus iškeliaus į sunkiausią bekelės maratoną Ladogoje.

Geriausias verslo automobilis bus išrinktas penktadienį, 14 valandą.

Besidomintys automobiliais gali apžiūrėti naujausius vilkikus, sunkvežimius, autobusus, domėtis šalies logistikos pasiekimais, apžiūrėti parodą  ,,Mechanika“, kurioje demonstruojami naujausi aksesuarai automobiliams, moderni serviso įranga.

Visos trys parodos Lietuvos parodų ir kongresų centre ,,Litexpo“ vyks gegužės 18–20 d.

Parengta pagal ,,LITEXPO“, BNS spaudos centro inform.

Parašykite komentarą

Top