Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Mandatas panaikintas, bet politikas vėl kandidatuos į Seimą

Mandatas panaikintas, bet politikas vėl kandidatuos į Seimą

V. Gapšys jai ne kartą teigė, kad yra ne kaltas, iš Seimo nesitrauks. Jo nuomonė pasikeitė, kai buvo išsakyta kita nuomonė – V. Uspaskicho, Darbo partijos įkūrėjo.
V. Gapšys ne kartą teigė, kad yra ne kaltas, iš Seimo nesitrauks. Jo nuomonė pasikeitė, kai buvo išsakyta kita nuomonė – V. Uspaskicho, Darbo partijos įkūrėjo.

www.verslaspolitika.lt

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) Vytautui Gapšiui nutraukė Seimo nario įgaliojimus.Kartu su mandatu V. Gapšys netenka ir teisinės neliečiamybės, ją įgis, kai bus įregistruotas kandidatu į Seimą.

Imunitetą turintys asmenys negali būti traukiami baudžiamojon atsakomybėn. Teisėsauga parlamentarą V. Gapšį įtaria paėmus 25 tūkst. eurų kyšį iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio.

Įdomu tai, kad jis ir toliau vadovaus partijos rinkimų štabui, vėl sieks Seimo nario mandato – daugiamandatėje apygardoje partijos kandidatų sąraše į Seimą jis įrašytas trečiuoju numeriu.

Teisėsauga parlamentarą V. Gapšį įtaria paėmus 25 tūkst. eurų kyšį iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio. 

Seimo laikinoji tyrimo komisija, kuri nagrinėjo generalinio prokuroro prašymą panaikinti V. Gapšio teisinį imunitetą, nutraukė savo darbą.

V. Gapšys jai ne kartą teigė, kad yra ne kaltas, iš Seimo nesitrauks. Jo nuomonė pasikeitė, kai buvo išsakyta kita nuomonė – V. Uspaskicho, Darbo partijos įkūrėjo. V. Gapšys tą pačią dieną nutarė trauktis iš aktyvios politikos.

Politiko įgaliojimai jo paties prašymu nutraukiami nuo rugpjūčio 8 dienos, tiesa, anksčiau jis prašė VRK panaikinti jo mandatą  nuo šiandien, rugpjūčio 3-iosios.

Parašykite komentarą

Top