Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Mitingas prieš Gruzijos žemių okupaciją

Mitingas prieš Gruzijos žemių okupaciją

Gruzija.
Gruzija.

Rugpjūčio 8 d., pirmadienį, 12 val. Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys dr. Mantas Adomėnas organizuoja mitingą priešais Rusijos Federacijos Ambasadą (Latvių g. 53, Vilnius) smerkdamas Rusijos tęsiamą okupaciją kaimyninėje Gruzijoje.

mantas_adomenas

Mantas ADOMĖNAS
Seimo narys

Šiuo pilietiniu veiksmu siekiame parodyti, kad mums ne vis vien, kad mes neužmiršome draugų, kurių valstybė iki šiol tebėra sudraskyta.

2008 m. rugpjūčio 8 d. – jau aštuoneri metai praėjo nuo dienos kai Rusijos invazija Gruzijoje pradėjo tą imperialistinės agresijos ir geopolitinės grėsmės epochą, kurioje esame dabar.

Šimtai tūkstančių iš savo namų išvarytų gruzinų tebegyvena pabėgėlių stovyklose, okupuotose Gruzijos žemėse tebestovi Rusijos tankai, tebevyksta nuolatiniai atviri ir slapti išpuoliai prieš jauną Gruzijos valstybę ir trapią jos laisvę.

Pasauliui tylint, okupacinė Rusijos kariuomenė kasnakt stumia okupacinės zonos riboženklius, plėsdama užgrobtą teritoriją ir grasindama bet kada perkirsti šalį pusiau.

Gruzija 2008m., Ukraina 2014m., kas toliau?

Mes žinome, ką tautai reiškia netekti jos krašto dalies, ir ką reiškia vienų vieniems atsidurti prieš galingą karo ir prievartos mašiną. Mes taip pat žinome, kokia svarbi tuomet kitų laisvę mylinčių tautų parama ir solidarumas.

Parodykime, kad mes nepamiršome patys ir neleisime pasauliui pamiršti šio grobikiško karo ir besitęsiančių jo padarinių – prievartos ir neteisingumo.

Ateikime išreikšti savo solidarumo su broliška Gruzija ir tuo paliudyti savo pačių įsipareigojimo laisvės, tiesos, istorinio teisingumo vertybėms!.

Kviečiame aštuntąsias Gruzijos žemių okupacijos metines sutikti priešais Rusijos Ambasadą, atsinešdami laisvę mylinčių tautų vėliavas ir plakatus prieš Gruzijos okupaciją.

Parašykite komentarą

Top