Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Naglio Puteikio partija kol kas lieka už borto

Naglio Puteikio partija kol kas lieka už borto

www.verslaspolitika.lt

N. Puteikis su žmona Nika LNK laidoje.
N. Puteikis su žmona Nika LNK laidoje.

Vyriausioji rinkimų komisija įregistravo 12 partijų ir vieną koaliciją dalyvauti Seimo rinkimuose, kurie vyks spalio 9 dieną. Patvirtinti sąrašai dar nėra galutiniai.

Šiuose rinkimuose LCP dalyvauja kaip Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija.

Įregistruoti Darbo partijos, „Drąsos kelias“ politinės partijos, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų), Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos, Lietuvos liaudies partijos, Liberalų sąjūdžio, Lietuvos socialdemokratų partijos, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Lietuvos žaliųjų partijos, partijos „Tvarka ir teisingumas“, politinės partijos „Lietuvos sąrašas“, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų keliami kandidatų sąrašai.

VRK įregistravo S. Buškevičiaus ir tautininkų koaliciją „Prieš korupciją ir skurdą“, tačiau neregistruotos liko Lietuvos centro partija ir Pensininkų partija. Šiuose rinkimuose LCP dalyvauja kaip Antikorupcinė N. Puteikio ir K. Krivicko koalicija. Koalicijoje partneris – Lietuvos pensininkų partija.

Centro partijai vadovauja Seimo narys Naglis Puteikis. Partija įsteigta 2003 metų birželio 1 d. pavadinimu – Nacionalinė centro partija.

Nuo 2005 metu gegužės 21 d. – Lietuvos Centro partija. „ Mūsų ideologija – kieta. Taip mus sutvarkė ir išmokė R. Ozolas. Tokios pozicijos ir laikomės, bet tai mus ir stabdo šiais laikais“, – yra sakęs buvęs šios partijos vadovas A. Stankus.

Parašykite komentarą

Top