Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Naujasis Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos vadovas – E. Gentvilas

Naujasis Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos vadovas – E. Gentvilas

Gegužės 31 d. naujuoju Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnu išrinktas Eugenijus Gentvilas.

Eugenijus Gentvilas.
Eugenijus Gentvilas.

„Galiu užtikrinti, kad Seimo opozicijoje liberalai ir toliau veiks aktyviai – ginsime sveiko proto sprendimus parlamente ir už jo ribų. Liberalusis pamatas išlieka žmogaus ir ekonominė laisvė. Kartu būsime dar reiklesni, keldami naują skaidrumo standartą politikoje. Seime nuosekliai teiksime įstatymų projektus ir remsime siūlymus mažinti mokestinę naštą, didinti žmonių pajamas ir gerinti investicinę aplinką. Negalima toliau trypčioti vietoje – Lietuvai šiuo metu reikia greitų ir veiksmingų sprendimų“, – sakė naujasis Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos vadovas dr. Eugenijus Gentvilas.

Dabartinis Liberalų sąjūdžio partijos vicepirmininkas, Seimo narys E. Gentvilas yra Nepriklausomybės Akto signataras, 1990–1992 m. buvo Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo deputatas, Parlamento seniūnas. Politikas 1993 m. Vilniaus universitete įgijo gamtos mokslų daktaro laipsnį.

1997–2001 m. E. Gentvilas buvo Klaipėdos miesto meras, 2001 m. ėjo Lietuvos Respublikos ūkio ministro ir laikinojo Ministro Pirmininko pareigas. 2004–2009 m. liberalas buvo Europos Parlamento narys, 2009–2012 m. ėjo Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinio direktoriaus pareigas.

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūno pavaduotoju ir toliau dirbs liberalas Gintaras Steponavičius.

Parengta pagal LR Seimo kanceliarijos, BNS spaudos centro inform.

Parašykite komentarą

Top