Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Oro keleivių teisių diena

Oro keleivių teisių diena

Oro keleivių teisių diena

 

2016-07-07

2016 m. liepos 7 d. 11-14 val. Vilniaus oro uoste Europos vartotojų centras Lietuvoje rengia informacinę akciją, skirtą Oro keleivių teisių dienai. Centro specialistai nemokamai konsultuoja keliautojus: primena oro keleivių teises, pataria, kaip elgtis, jei buvo atšauktas ar atidėtas skrydis, dingo arba buvo sugadintas bagažas, vartotojų laukia keliaujant praversiančios dovanos.

Oro keleivių teisių diena – jau tradiciniu tapęs vienos dienos renginys Europos Sąjungos oro uostuose, atkreipiantis dėmesį į keliautojų teises. Akciją inicijavo visose ES valstybėse, Islandijoje ir Norvegijoje įsikūrusių Europos vartotojų centrų tinklas (ECC-Net).

Europos vartotojų centras Lietuvoje veikia nuo 2005 m. Centro misija – padėti spręsti problemas, kilusias Lietuvos vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Europos Sąjungos valstybėse narėse, Norvegijoje ar Islandijoje bei šių valstybių vartotojams, įsigijusiems nekokybišką prekę ar paslaugą Lietuvoje. Europos vartotojų centro Lietuvoje specialistai patarimus ir pagalbą vartotojams teikia nemokamai!

www.verslaspolitika.lt ir Europos vartotojų centro Lietuvoje inf.

Parašykite komentarą

Top