Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > P. Gražulis traukiasi iš ,,tvarkiečių“ frakcijos seniūno pareigų Seime

P. Gražulis traukiasi iš ,,tvarkiečių“ frakcijos seniūno pareigų Seime

„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininko pavaduotojas Petras Gražulis gegužės 23 d. pranešė pasitraukiantis iš „tvarkiečių“ frakcijos seniūno pareigų Seime.

„Aš traukiuosi iš frakcijos seniūnų, lieku frakcijos eiliniu nariu“, – žurnalistams partijos tarybos posėdžio metu sakė P. Gražulis.

Jis teigė tokį sprendimą priėmęs dėl „gana žemų“ partijos reitingų.

Parlamentaras iš frakcijos seniūno pareigų traukiasi ir dėl to, jog pirmadienį parlamentaras Remigijus Žemaitaitis buvo patvirtintas „tvarkiečių“ rinkimų štabo vadovu, o „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijos nariai Valdas Vasiliauskas ir Povilas Gylys pranešė nekandidatuosiantys su šia partija Seimo rinkimuose ir paliksiantys frakciją.

„Manau, kad iš tikrųjų nauja šluota gerai šluoja, ir frakcijos seniūnas irgi gana įtakingas žmogus, turi būti aktyvus, manau, kad turi keistis ir frakcijos seniūnas“, –  kalbėjo P. Gražulis.

Jis teigė, kad 2016 metų Seimo rinkimuose su „tvarkiečiais“ dalyvaus ir partijos nepaliks. P. Gražulis į Seimą renkamas nuo 2000 metų.

„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Rolandas Paksas žurnalistams teigė besitikintis, kad P. Gražulį pavyks atkalbėti nuo jo sprendimo trauktis iš frakcijos seniūnų.

„Tvarkiečių“ lyderis taip pat reiškė apmaudą dėl „Tvarkos ir teisingumo“ gretas palikusių P. Gylio ir V. Vasiliausko.

Parengta pagal ELTOS inform.

Parašykite komentarą

Top