Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Paskelbta kitų metų Vilniaus knygų mugės tema

Paskelbta kitų metų Vilniaus knygų mugės tema

Tema3682Paskutinę Vilniaus knygų mugės dieną pirmą kartą iškilmingai paskelbta ateinančių, 2017 – ųjų metų, mugės tema ir data. Aštuonioliktą kartą rengiama mugė skaitytojus pasitiks su tema „Lietuviški ženklai pasaulyje“.

Jau aišku, kad kitais metais Vilniaus knygų mugė vyks ir visus skaitančius, kuriančius susitikti kvies vasario 23–26 dienomis.

Šių metų besibaigiančios mugės tema – „Personažas ieško autoriaus“, o ankstesniais metais organizatoriai kvietė dėmesį atkreipti į laiko patikrintas, klasikines knygas, taip pat paauglių ir vaikų literatūrą, nenušaunamą detektyvo žanrą, skaitymo kultūrą apskritai.

Nuo 2000 m. rengiama Vilniaus knygų mugė – pagrindinė leidėjų, autorių ir skaitytojų susitikimų ir bendravimo vieta, didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse.

Mugės dalyviai – leidyklos, knygų prekybininkai, užsienio šalių kolektyviniai stendai, mokslo institutai, aukštųjų mokyklų leidybos centrai, visuomeninės organizacijos, kultūros centrai, žiniasklaidos priemonės, muziejai ir galerijos, kt.

    LITEXPO ir BNS spaudos centro inform.

Parašykite komentarą

Top