Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Pasveikino Lenkijos Prezidentą

Pasveikino Lenkijos Prezidentą

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Lenkijos Respublikos Prezidentą Andrzejų Dudą Gegužės 3-iosios Konstitucijos dienos proga.

Šiais metais minimos 225-osios bendros Lietuvos ir Lenkijos Gegužės 3-iosios Konstitucijos metinės. Prezidentė pabrėžė, kad ši Konstitucija simbolizuoja lietuvių ir lenkų tvirtą pasiryžimą kurti laisvės ir demokratijos vertybėmis paremtas valstybingumo tradicijas. Šalies vadovės teigimu, tai idealai, nulėmę abiejų tautų stiprybę ir vedę abi valstybes ypatingu keliu, šiandien jas pavertę nepriklausomomis stiprios ir laisvos Europos ir transatlantinės bendruomenės šalių šeimos narėmis.

Anot Prezidentės, Gegužės 3-iosios Konstitucija ir šiandien išlieka įsipareigojimu mums ryžtingai ginti bendras vertybes, puoselėti mūsų piliečių laisvę, saugumą ir gerovę, kartu atsakingai dirbant ne tik dvišaliu lygiu, bet ir Europos Sąjungoje bei NATO.

Sveikinimo laiške šalies vadovė teigė, jog kartu plėtojami Lietuvos ir Lenkijos projektai politikos, gynybos, energetikos, transporto, ekonomikos ir daugelyje kitų sričių reikšmingai prisideda bei neabejotinai išliks tvirtu abiejų valstybių ir piliečių gerovės ir saugumo pamatu.

Lietuvos vadovė Lenkijos Prezidentui ir visiems Lenkijos žmonėms palinkėjo visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

Parengta pagal Prezidentės spaudos tarnybos inform.

Parašykite komentarą

Top