Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Pasveikino Slovėniją Valstybingumo dienos proga

Pasveikino Slovėniją Valstybingumo dienos proga

Birželio 25 d. Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Slovėnijos Respublikos Prezidentą Borutą Pahorą bei visus jo šalies piliečius minint dvidešimt penktąsias Slovėnijos valstybingumo dienos metines.

Šiais metais minima reikšminga Lietuvos ir Slovėnijos diplomatinių santykių dvidešimt penkerių metų sukaktis. Anot šalies vadovės, per šį laikotarpį Lietuva ir Slovėnija sėkmingai įtvirtino ir – ryžtingai siekdamos savo piliečių gerovės bei saugumo – įprasmino savo valstybingumą.

Sveikinime Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva ir Slovėnija visada išliko bendramintėmis ir drauge įsitvirtino tų pačių demokratijos vertybių vienijamųjų valstybių bendruomenėje. Lietuvos vadovės teigimu, šiandieninių iššūkių fone abi valstybės palaiko viena kitą, yra patikimos partnerės siekiant bendrų tikslų Europos Sąjungoje ir NATO.

Nacionalinės šventės proga Slovėnijos Prezidentui šalies vadovė palinkėjo sveikatos ir visokeriopos sėkmės, o Slovėnijai ir visiems jos žmonėms – ilgų klestėjimo metų.

Prezidentės spaudos tarnybos inform., www.lrp.lt

Parašykite komentarą

Top