Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Premjeras A. Butkevičius ragina J. Milių atsistatydinti

Premjeras A. Butkevičius ragina J. Milių atsistatydinti

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius po Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) korupcijos prevencijos specialistų pranešimo apie atliktą analizę ir pažeidimus Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) veikloje dar kartą ragina tarnybos vadovą Joną Milių atsistatydinti iš pareigų.

„Susipažinus su šiandien STT viešai pateikta informacija, kyla abejonių dėl įstaigos veiklos skaidrumo, o vadovas turi prisiimti atsakomybę. Kaip rašoma STT pranešime spaudai, tyrimu konstatuoti atvejai, kai „net ir nustatę maisto produktų saugos, higienos ar ženklinimo pažeidimų inspektoriai ne visada nurodė juos pašalinti bei pateikti atitinkamų trūkumų šalinimo planą“, […] be to, tarnybos inspektoriai ne visais atvejais priima vienodus sprendimus dėl šių pažeidimų mažareikšmiškumo. Toks STT pareiškimas sukėlė dar daugiau abejonių VMVT vadovo veikla. Negaliu pasitikėti tarnybos direktoriumi ir raginu jį nedelsiant atsistatydinti“, – sako premjeras A. Butkevičius.

Vyriausybės vadovas tikisi, jog VMVT direktorius apsispręs palikti vadovo pareigas, taip sumažindamas temos eskalavimą ir daromą žalą visai sistemai viešojoje erdvėje.

Šiandien premjeras kreipėsi į STT prašydamas raštu pateikti daugiau informacijos apie atliktą VMVT veiklos tyrimą.
Ministro Pirmininko kanceliarijos inf.

Parašykite komentarą

Top