Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Premjeras Kaune apdovanotas Garbės kadeto ženklu

Premjeras Kaune apdovanotas Garbės kadeto ženklu

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, gegužės 27 d. Kaune dalyvaudamas Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus Paskutinio skambučio šventėje, pasveikino šios mokyklos trečiosios laidos abiturientus, linkėdamas ir toliau rinktis su krašto apsauga ar teisėsauga susijusį gyvenimo kelią.

www.lrv.lt nuotr.
www.lrv.lt nuotr.

Premjeras dalyvavo įteikiant padėkas geriausiems  licėjaus kadetams bei mokytojams  ir pats buvo apdovanotas Garbės kadeto ženklu už patriotiškumą ir nuolatinį dėmesį jaunimui.

„Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus yra mūsų jėgos ir teisėsaugos struktūrų jaunų kadrų kalvė“, – sveikindamas abiturientus sakė premjeras.

Licėjuje mokosi daugiau kaip 400 moksleivių iš visos Lietuvos. Baigę 11 klasių kursą jie gauna dokumentą, leidžiantį stoti į aukštąją mokyklą. Kartu išduodamas pažymėjimas apie baigtą teisės ir karybos pagrindų kursą. Jis yra reikšmingas tęsiantiems mokslus Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, Mykolo Romerio universitete, Pasieniečių mokykloje, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykloje, Lietuvos policijos mokykloje, Ugniagesių gelbėtojų mokykloje.

Vyriausybės vadovas informavo, kad, talkinant jo patarėjams, Vidaus reikalų ministerija paruošė nutarimo projektą, pagal kurį licėjui pagal panaudos sutartį 10 metų bus perduotas 817 kv. metrų pastatas, kuriame bus sudarytos geresnės bendrabučio sąlygos.

Parengta pagal LR Vyriausybės inform., www.lrv.lt

Parašykite komentarą

Top