Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Prezidentė pasveikino Švedijos Karalių jubiliejaus proga

Prezidentė pasveikino Švedijos Karalių jubiliejaus proga

Balandžio 30 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Švedijos Karalių Karlą XVI Gustavą 70-ies metų jubiliejaus proga.

Pasak Prezidentės, Švedijos Karalius yra šiuolaikiškas savo šalies žmonių valdovas, nuoširdžiu dėmesiu visuomeniniams, aplinkos apsaugos klausimams pelnęs populiarumą ir pagarbą tiek tarp Švedijos žmonių, tiek tarptautinėje bendruomenėje.

„Lietuva maloniai prisimena artimą mūsų valstybių partnerystę ir žmonių draugystę įprasminusį Jūsų Didenybės ir Karalienės Silvijos vizitą Lietuvoje praėjusių metų spalio mėnesį. Džiaugiamės, kad Lietuvos ir Švedijos Karalystės ryšiai nuolat stiprėja ir prisideda prie visos Europos vienybės, saugumo ir klestėjimo“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė taip pat  pasveikino augančią Švedijos Karališkąją Šeimą Jos Karališkajai Prakilnybei Princesei Sofijai sulaukus pirmagimio sūnaus.

Lietuvos vadovė Karaliui Karlui XVI Gustavui palinkėjo visokeriopos sėkmės, sveikatos, šalies žmonių palaikymo ir paramos.

Prezidentės spaudos tarnyba

Parašykite komentarą

Top