Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Seime – palydėtuvės į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes

Seime – palydėtuvės į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes

„Mes didžiuojamės jumis, nes jūs jau laimėjote kelialapį dalyvauti olimpiadoje, o tai – jau didelis pasiekimas. Jūs visada jausite mūsų palaikymą ir pasitikėjimą“, – linkėdama sėkmės sakė Seimo Pirmininkė L. Graužinienė. Seimo kanceliarijos nuotraukos.
„Mes didžiuojamės jumis, nes jūs jau laimėjote kelialapį dalyvauti olimpiadoje, o tai – jau didelis pasiekimas. Jūs visada jausite mūsų palaikymą ir pasitikėjimą“, – linkėdama sėkmės sakė Seimo Pirmininkė L. Graužinienė.Seimo kanceliarijos nuotraukos.

Saulė Eglė TREMBO

Šiandien Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė ir Seimo kanceliarijos darbuotojai į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes išlydėjo Seimo kanceliarijos atstovą Marių Žiūką ir Vadovybės apsaugos departamento pareigūną kanojininko H. Žustauto trenerį Kazimierą Rėksnį.

Rio žaidynėse M. Žiūkas startuos 20 km sportinio ėjimo distancijoje, kurioje tikisi pasirodyti geriau nei prieš tai buvusiose olimpiadose.

Daugkartinis Pasaulio ėjimo taurės dalyvis, 2011 m. Universiados 6 vietos laimėtojas M. Žiūkas varžėsi Pekino bei Londono olimpiadose. Pekine jis finišavo trisdešimt penktas, tačiau tai kol kas geriausias ėjiko pasiekimas svarbiausiose karjeroje varžybose.

Šiais metais M. Žiūkas tapo Lietuvos čempionu. Jam priklauso ir 4 geriausias nepriklausomos Lietuvos istorijoje 20 km. sportinio ėjimo rezultatas – 1:22:09.

Iš anksto ėjimo trasa Marius nesidomėjo, tik žino, kad ji turėtų driektis pakrante. Rungties startas – rugpjūčio 12 d.