Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijoje – parlamentaras S. Bucevičius

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijoje – parlamentaras S. Bucevičius

Balandžio 21 d. prie Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos prisijungė ir frakcijos nariu tapo parlamentaras Saulius Bucevičius.

Trečią kadenciją Seime dirbantis parlamentaras Saulius Bucevičius yra Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas. Nuo šiol Seimo Liberalų sąjūdžio frakciją sudarys 13 parlamentarų.

„Mano, kaip žmogaus ir politiko, pažiūros visuomet buvo liberalios – tai nesikeitė per visus bemaž 12 darbo Seime metų. Todėl priėmiau sprendimą prisijungti prie Seimo liberalų gretų. Parlamente tikiuosi įgyvendinti jau pradėtus darbus ir imtis naujų. Be to, ypač džiaugiuosi, kad sulaukiu tvirtos paramos iš Akmenės krašto žmonių, bendražygių ir Liberalų sąjūdžio skyriaus. Ir toliau dirbsiu jų labui“, – sakė Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos nariu tapęs S. Bucevičius.

Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos vadovo Eligijaus Masiulio teigimu, dirbdamas Seime S. Bucevičius ne kartą įrodė, kad yra liberalus politikas, įsiklausantis į sveiko proto balsą ir nepasiduodantis valdančiosios daugumos spaudimui buldozeriu stumti abejotinus įstatymų projektus.

S. Bucevičius Liberalų sąjūdžio sąraše planuoja kandidatuoti būsimuose Seimo rinkimuose – Akmenės-Mažeikių vienmandatėje rinkimų apygardoje. Seime parlamentaras dirba trečią kadenciją, nuo 2004-ųjų metų. Nuo 2012 metų lapkričio iki šiol S. Bucevičius dirba Seimo Kaimo reikalų komitete, eina komiteto pirmininko pareigas.

Lietuvos Respublikos Seimo, BNS spaudos centro inform.

Parašykite komentarą

Top