Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Seimo narė nutraukė automobilio išperkamosios nuomos sutartį

Seimo narė nutraukė automobilio išperkamosios nuomos sutartį

Pernai spalį Irena Šiaulienė su bendrove sudarė išperkamosios nuomos sutartį, šios vertė – 5 tūkst. eurų, o mokesčių mokėtojai už šį automobilį jau sumokėjo per 26 tūkst. eurų.

Dienraščiui „Lietuvos rytas“ sausį pranešus apie kelis Seimo narius, sudariusius ne veiklos, o išperkamosios nuomos sutartis dėl automobilių, už kuriuos mokėjo iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų, situacija susidomėjo prokurorai.

Seimo Etikos ir procedūrų komisija sulaukė prokurorų prašymo pateikti duomenis apie publikacijoje minėtų parlamentarų iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų nuomotus automobilius.

Dienraščio duomenimis, liberalas Gintaras Steponavičius pernai rudenį už 3,5 tūkst. eurų įsigijo automobilį „Land Rover“. Jį daugelį metų politikas nuomojosi iš bendrovės „Sostena“.

Už šios mašinos nuomą Seimo narys mokėjo iš parlamentinei veiklai skiriamų lėšų, biudžeto pinigai liberalo automobilio nuomai naudoti nuo 2009 metų ir iš viso tam išleista beveik 27 tūkst. eurų.

Pasak „Lietuvos ryto“, už parlamentinei veiklai skirtas lėšas „Sostenai“ priklausantį automobilį nuomojosi ir Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė.

Teigta, kad pernai spalį ji su bendrove sudarė išperkamosios nuomos sutartį, šios vertė – 5 tūkst. eurų, o mokesčių mokėtojai už šį automobilį jau sumokėjo per 26 tūkst. eurų.

Dienraštis skelbė, kad išperkamosios nuomos, o ne veiklos nuomos sutartis yra sudaręs ir Seimo narys „darbietis“ Valentinas Bukauskas. Pernai lapkritį Seimo valdyba nutarė, kad parlamentarai automobilių nuomai nebegali naudoti parlamentinei veiklai skirtų lėšų.

18 Seimo narių iš parlamentinei veiklai skirtų lėšų nuomotais automobiliais susidomėjus prokurorams, socialdemokratė Irena Šiaulienė pranešė nutraukusi išperkamosios nuomos sutartį.
www.lrytas.lt

Parašykite komentarą

Top