Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Šiaulių universitetas akredituotas šešeriems metams

Šiaulių universitetas akredituotas šešeriems metams

Šiemet atliktas išorinis institucinis vertinimas Šiaulių universitetui buvo itin palankus: švietimo įstaiga įvertinta nacionaliniu lygiu – veiklos akreditacija suteikta šešeriems metams.

Vertinimą atlikusi tarptautinė ekspertų komisija kaip didžiausias universiteto stiprybes išskyrė esminius pokyčius strateginio valdymo ir vidinio kokybės užtikrinimo srityse lankstų universiteto požiūrį į skirtingų studentų poreikių tenkinimą ir poveikį visam regionui.

Švietimo įstaigoms itin svarbų vertinimą vykdo Studijų kokybės vertinimo centras (SKVC), kurio steigėjas – Švietimo ir mokslo ministerija. Vertinimo komisiją sudarė tarptautinė 6 asmenų ekspertų grupė iš Vokietijos, Austrijos, Estijos, Suomijos ir Lietuvos. Grupei vadovavo profesorius Andreas Knorr iš Viešojo administravimo mokslų universiteto „Speyer“ (Vokietija).

Nepriklausomi ekspertai vertino keturias universiteto veiklos sritis: strateginį valdymą, studijas ir mokymąsi visą gyvenimą, mokslo ir meno veiklą bei poveikį regiono ir šalies raidai. Visos sritys įvertintos teigiamai.

Parengta pagal Šiaulių universiteto, BNS spaudos centro inform.

Parašykite komentarą

Top