Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Šilutės autobusais pervežta du milijonai žmonių

Šilutės autobusais pervežta du milijonai žmonių

UAB „Šilutės autobusų parkas“ per 2015 metus per visą Lietuvą savo autobusais pervežė 2 milijonus žmonių.

Šilutės autobusasJau kiek laiko „Šilutės autobusų parkas“ bendradarbiauja su tarptautiniu socialiniu projektu „Nebūk naivus kelyje“, kurio vienas iš  pagrindinių tikslų ir yra skatinti visuomenę, kad keliautų atsakingai ir nesirinktų keliavimo su nežinomu asmeniu.

Dėl to juntamas ir proveržis: „Šilutės autobusų parko“ ridos duomenys džiugiai nuteikė ne tik projekto atstovus, kad daugėja keliaujančių atsakingai, bet taip pat skatina dar labiau pasitempti ir „Šilutės autobusų parko“ vadovybę.

„Džiugu stebėti padidėjusį žmonių srautą ne tik dėl didėjančio pelno, bet labiausiai dėl to, kad visuomenė, kuriai siūloma keliauti su bet kuo, vis dėlto labiau renkasi autobusus, – sakė UAB „Šilutės autobusų parkas“ direktorius Artūras  Stonkus. – Mes, kaip vežėjai, ypač rūpinamės savo keleiviais nuo saugumo bei patogumo kelionės metu iki interneto ryšio autobuse. Mūsų parko autobusuose nuo gegužės bus galima nemokamai naudotis WIFI  ryšiu. Ši paslauga, manau, turėtų paskatinti jaunimą dar atsakingiau rinktis vežėją ir būti sąmoningiems keleiviams“.

Parengta pagal BNS spaudos centro inform.

Parašykite komentarą

Top