Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Siuntos – elektroniniu būdu

Siuntos – elektroniniu būdu

Vis dažniau valstybės institucijos dokumentus, pranešimus ir kitą svarbią informaciją gyventojams bei verslui siunčia išmaniąja E. pristatymo sistema.

Elektroniniu būdu jau išsiųsta daugiau nei 100 tūkst. siuntų. Tuo tarpu pirmosios elektroniniu būdu perduotos, bet įprastu registruotuoju paštu pristatomos siuntos greitu metu pasieks „Sodros“ klientus.

„Viešųjų paslaugų kėlimasis į skaitmeninę erdvę XXI a. yra būtinas ir neišvengiamas procesas. Pastaraisiais metais akcinės bendrovės Lietuvos pašto diegiamos elektroninės paslaugos bei administruojama Nacionalinė elektroninių siuntų pristatymo informacinė sistema liudija, kad net ir pasikeitus informacijos perdavimo formoms, tradicinis paštas geba prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios rinkos ir gyventojų poreikių.

Inovatyvi E. pristatymo sistema palengvina valdžios institucijų, verslo ir gyventojų bendravimą, dalijimąsi ir keitimąsi tarpusavyje svarbia informacija. Tai mažina ne tik biurokratinę naštą, bet ir tausoja žmogiškųjų išteklių bei valstybės institucijų darbo sąnaudas“, – sakė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

Parengta pagal Susisiekimo ministerijos inform., www.sumin.lt

Parašykite komentarą

Top