Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Skirta lėšų pagyvenusių žmonių organizacijų projektams

Skirta lėšų pagyvenusių žmonių organizacijų projektams

Paskelbti vyresnio amžiaus žmonėms atstovaujančių nevyriausybinių organizacijų (NVO) veiklos rėmimo 2016 metais projektų atrankos konkurso rezultatai.

Šiemet Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamų projektų atrankos konkursą laimėjo šešios NVO.

Komisija, įvertinusi paraiškas, finansavimą skyrė Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijai, Medardo Čoboto Trečiojo amžiaus universitetui, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių bendrijai, Lietuvos pensininkų sąjungai „Bočiai“, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungai, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijai. Iš viso paskirstyta 69 tūkst. eurų.

Projektuose iškeltiems tikslams pasiekti numatytos veiklos – skatinančios kultūrinę, švietėjišką ir socialinę vyresnio amžiaus žmonių veiklą, įtraukiant juos ne tik į vietinių bendruomenių ir savivaldos veiklą, bet ir į tarptautines humanitarines organizacijas bei visuomeninę savanorišką veiklą. Be to, numatytas bendradarbiavimo ir savitarpio pagalbos aktyvinimas, fizinio aktyvumo ir sveiko gyvenimo būdo propagavimas, mokymasis visą gyvenimą. Taip pat veiklos, skatinančios išlikti aktyviems darbo rinkoje bei versle, laužant senus stereotipus, formuojant teigiamą požiūrį į vyresnio amžiaus žmones.

Parengta pagal Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos inform.

Parašykite komentarą

Top