Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Socialdemokratai: žemės ūkio ministrės atsakomybę turi įvertinti Darbo partija

Socialdemokratai: žemės ūkio ministrės atsakomybę turi įvertinti Darbo partija

Virginija Baltraitienė.
Virginija Baltraitienė.

Socialdemokratų partijos valdyba siūlo valdančiosios koalicijos partneriams – Darbo partijai – įvertinti savo deleguotos Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės atsakomybę dėl savo kaip ministrės ir pavaldžių tarnybų veiklos.

LSDP pranešė, kad ji nuosekliai ir reikliai vertina savo deleguojamų ministrų reputaciją bei elgesį, to tikisi ir iš politinių partnerių.

Tuo tarpu Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius pažymi, kad baigiamas rengti interpeliacijos žemės ūkio ministrei Virginijai Baltraitienei tekstas.

„Po vakar spaudos konferencijos ir įvairių interviu žiniasklaidoje bei naivių pasiteisinimų, kad tarnybos vadovas medžioklėje turėjo sumuštinių ir dar kai ko arba ministrės įžeidaus tono ieškančiuosius tiesos išvadinant pokemonų ieškotojais, tapo akivaizdu, kad ministrės V. Baltraitienės ir direktoriaus J. Miliaus nesibaigianti skandalinga „epopėja“ tampa žeminančia visos valstybės ir jos svarbiausių institucijų diskreditacija. Lygiai taip pat tampa akivaizdu, kad Premjeras neturi nei politinės valios, nei elementaraus principingumo šią diskreditaciją pagaliau baigti, – pažymi A. Kubilius.

„Aukštesnės politinės kultūros valstybėje abu pareigūnai po tokių veiksmų ir kalbų lėktų iš postų kaip tas šampano kamštis per vakarienę. Matome priešingą situaciją – abu pareigūnai nepaiso net Prezidentės paraginimo. Todėl net ir likus mėnesiui iki Seimo rinkimų bei naujos vyriausybės formavimo, mes jaučiame pilietinę pareigą išsakyti savo principingai kritišką požiūrį į šios ministrės veiklą.

Interpeliacija yra vienintelis parlamentinis veiksmas, kurį galime panaudoti, o kartu tai leis sulaukti iš ministrės aiškių atsakymų interpeliacijos proceso metu“, – sako Seimo opozicijos lyderis.

www.verslaspolitika.lt

Parašykite komentarą

Top