Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Startuoja programa, kviečianti įsivertinti finansų valdymo žinias

Startuoja programa, kviečianti įsivertinti finansų valdymo žinias

Tyrimas parodė – beveik pusė Rytų ir Centrinės Europos gyventojų tiki, kad geriau valdyti asmeninį biudžetą jiems padėtų finansinio raštingumo mokymai. Siekdama prisidėti prie visuomenės finansinio švietimo Lietuvoje, bendrovė „Provident Finansai“ inicijavo edukacinę programą „Šeimos finansų akademija“.

Šios programos dalyviai kviečiami interneto tinklapyje www.seimosfinansai.lt užpildyti finansinių žinių įvertinimo testą, pagal kurio rezultatus bus pateikta jiems aktuali informacija apie asmeninių finansų valdymą.

„Šios iniciatyvos tikslas – paskatinti žmones susimąstyti apie kasdienius finansus. Žinių įvertinimo teste ir mokomojoje medžiagoje pateikiamos gyvenimiškos situacijos, su kuriomis dauguma mūsų susiduriame kasdien. Mūsų tikslas per šiuos kasdienius pavyzdžius suteikti žmonėms asmeninio ir šeimos biudžeto valdymo žinių. Svarbu suprasti, kad yra įmanoma kontroliuoti savo biudžetą, tiesiog reikia tam skirti laiko ir veikti sistemingai“, – sakė „Provident Finansai“ korporatyvinių reikalų departamento vadovė Laura Ligutė.

Parengta pagal BNS spaudos centro inform.

Parašykite komentarą

Top