Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Stebėjimo kameros Vilniuje fiksuos neatsakingus šiukšlintojus

Stebėjimo kameros Vilniuje fiksuos neatsakingus šiukšlintojus

stebejimo kameros STOP KADRASPavasarinio tvarkymosi maratonui įsibėgėjus, akyliau imta stebėti nelegaliai įvairiose Vilniaus miesto vietose dygstančius sąvartynus.  Su šia problema bendromis jėgomis kovoja tiek Vilniaus savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistai, tiek atliekų tvarkytojai, kurie pasitelkę efektyvią prevencinę priemonę – vaizdo stebėjimo kameras, jau spėjo užfiksuoti pirmuosius pažeidėjus.

 „Pastebime, kad tokių probleminių vietų sąrašas mieste tik ilgėja. Gyventojai sąmoningai atveža ir palieka didelių gabaritų atliekas neleistinose vietose, kurių sankaupos ne tik gadina estetinį aplinkos vaizdą, bet ir gali kelti pavojų, todėl šia iniciatyva siekiame drausminti pažeidėjus, priversti juos atsakyti už savo veiksmus ir užkirsti kelią panašiems nusižengimams ateityje“, sakė ekologijos verslo bendrovės „Ecoservice“ vykdomoji direktorė Daiva Skrupskelienė.

Prevencinė vaizdo kamerų akcija startavo šių metų pradžioje, kai buvo pradėti intensyvūs projekto derinimo darbai su Vilniaus miesto savivaldybe, atrinktos vietos, kuriose nelegalių atliekų tvarkymo problema yra tapusi nuolatiniu reiškiniu ir reikalauja ypatingos priežiūros.

Akcijos metu numatoma nuolat keisti vaizdo kamerų buvimo vietą ir jas įrengti vis kitose miesto dalyse, kuriose nelegalūs šiukšlintojai jau yra pamėgę atsikratyti stambių gabaritų atliekomis.

Parengta pagal BNS spaudos centro inform.

Parašykite komentarą

Top