Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > Sveikinimų lietus iš Rio de Žaneiro

Sveikinimų lietus iš Rio de Žaneiro

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius šiuo metu vieši Brazilijoje, tačiau nepamiršo pasveikinti Estijos žmones nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga. Vengrijos premjerą Viktorą Orbaną ir visus šios šalies žmones Lietuvos premjeras pasveikino su Nacionaline švente – Švento Stepono diena.

Premjero sveikinimai perduoti ir astronomui Vytautui Pranciškui Straižiui 80-ojo gimtadienio proga, fotomenininkui Romualdui Rakauskui 75-ojo gimtadienio proga.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius savo ir Vyriausybės vardu pasveikino Estijos premjerą Taavi Roivą ir šios šalies žmones nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga.
Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius savo ir Vyriausybės vardu pasveikino Estijos premjerą Taavi Roivą ir šios šalies žmones nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga.

„Džiaugiuosi, kad šiandien, kaip ir prieš 25 metus, mes kartu siekiame bendrų tikslų: laisvės, pagarbos žmogaus teisėms, gerovės, taip pat saugios ir taikios kaimynystės. Tikiu, kad mūsų vienybė ir bendradarbiavimas bus tiltas į mūsų gerovę ir klestėjimą“, – sveikinimo laiške sako Vyriausybės vadovas.

Ministras Pirmininkas A. Butkevičius sveikinimo laiške taip pat pasidžiaugė, kad kitą savaitę visų trijų Baltijos valstybių premjerai turės galimybę susitikti Latvijoje vyksiančiame neformaliame Baltijos Ministrų Tarybos (BMT) Ministrų Pirmininkų susitikime, kur aptars šalims aktualius klausimus.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina Vengrijos premjerą Viktorą Orbaną ir visus šalies žmones Nacionalinės šventės – Švento Stepono dienos – proga.

Ministras Pirmininkas A. Butkevičius sveikinimo laiške pasidžiaugė, kad kitą savaitę visų trijų Baltijos valstybių premjerai turės galimybę susitikti Latvijoje vyksiančiame neformaliame Baltijos Ministrų Tarybos (BMT) Ministrų Pirmininkų susitikime, kur aptars šalims aktualius klausimus.

„Lietuvos Vyriausybės vardu sveikinu Jus ir visus Vengrijos gyventojus su šia Jūsų šaliai svarbia diena. Linkiu Jūsų valstybei sėkmės, gerovės bei klestėjimo”, – sveikinimo laiške sako Ministras Pirmininkas.

„Tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ateityje stiprinant ir plėtojant draugiškus ryšius tarp mūsų valstybių”, – taip pat rašoma premjero sveikinime Vengrijai.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius sveikina astronomą, profesorių Vytautą Pranciškų Straižių 80-ojo gimtadienio proga.

„Gyvenimas prasmingas, jeigu sugebame išlikti kitų atmintyje, o atlikti darbai teikia džiaugsmą ir naudą visuomenei. Leiskite pasveikinti 80-ojo gimtadienio proga, kartu prisiminti didžiulius Jūsų nuopelnus, palikusius ryškų pėdsaką Lietuvos mokslo raidoje“, – rašoma Vyriausybės vadovo sveikinime.

„Nepaprastai didžiuojuosi Jūsų veikla, prasmingu gyvenimu, skirtu astronomijai ir dangaus kūnų tyrinėjimui. Pelnytus Jūsų laimėjimus, paskelbtus darbus vertinu kaip faktą, kad Lietuvos mokslas turi ateitį, kurią kūrė tokie atsidavę žmonės kaip Jūs, gerbiamasis Vytautai Pranciškau. Besigilindamas į mokslo tiesas, savo darbštumu ir atkaklumu rodėte ir rodote pavyzdį, ką daryti ir kaip veikti, kad kalbos apie Lietuvos pažangą ir gerovę kuo greičiau taptų tikrove“, – sakoma premjero sveikinime.

Ministras Pirmininkas dėkoja profesoriui V. P. Straižiui už nuoširdų darbą ir gražaus jubiliejaus proga linki jam stiprios sveikatos ir energijos, išsaugoti sukauptą išmintį bei pasisekimo kasdieniuose darbuose.
„Kartu su visais Lietuvos žmonėmis džiaugiuosi, kad orbitoje skrieja darbų įvertinimo simbolis – Jūsų garbei pavadinta mažytė planeta 68730 Straižys“, – rašoma premjero A. Butkevičiaus sveikinime.

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius pasveikino fotomenininką Romualdą Rakauską 75-ojo gimtadienio proga.

„Džiaugiuosi galėdamas pasveikinti Jus gražaus jubiliejaus proga, išreikšti didžią pagarbą ir dėkingumą. Atskubėjęs 75-asis gimtadienis įprasmina Jūsų talento brandą, įvairiapusę žurnalisto ir menininko veiklą, jos svarbą Lietuvos kultūrai“, – rašoma Vyriausybės vadovo sveikinime.

„Kartu su visais Lietuvos žmonėmis didžiuojuosi Jūsų kūryba, personalinėmis parodomis, išleistomis knygomis, albumais ir katalogais, meninėmis fotografijomis, kuriuose atgyja unikali mūsų gamta, vaizdai ir žmonės. Jūsų darbai, pasklidę po platųjį pasaulį, reprezentuoja Lietuvos valstybę ir kultūrą. Savo gyvenimu, atsidavimu kūrybai, gebėjimu matyti kitaip Jūs nusipelnote pačių gražiausių, pačių šilčiausių žodžių, kuriuos Jums taria visa Lietuva. Ačiū Jums už tai, gerbiamasis Romualdai“, – sakoma premjero sveikinime.

Jubiliejinio gimtadienio proga Vyriausybės vadovas R. Rakauskui linki stiprios sveikatos ir naujų kūrybinių sumanymų.

Parašykite komentarą

Top