Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Turizmo ženklinimo infrastruktūrai plėtoti

Turizmo ženklinimo infrastruktūrai plėtoti

Turizmo ženklinimo infrastruktūrai plėtoti Lietuvoje 2014–2020 m. numatoma skirti 5,79 mln. eurų ES investicijų.

Ūkio ministerija, siekdama vystyti turizmo ženklinimo infrastruktūrą ir užtikrinti turistų bei lankytojų informuotumą apie turizmo maršrutuose ir turizmo trasose esančias lankytinas vietas, kviečia Lietuvos savivaldybes pasinaudoti galimybe įgyvendinti projektus pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos investicijų priemonę „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“.

Pasak ūkio ministro Evaldo Gusto, šios priemonės lėšos gali būti naudojamos projektuoti, gaminti ir įrengti ženklus, nuorodas, informacinius stendus ir kitą turistams aktualią informacinę infrastruktūrą. Įrengta infrastruktūra padės Lietuvos ir užsienio turistams lengviau orientuotis turizmo trasose ir maršrutuose, suteiks daugiau informacijos apie patrauklias lankytinas vietas ir objektus įvairiuose Lietuvos regionuose.

ES investicijos pagal šią priemonę skiriamos savivaldybių administracijoms. Galimi partneriai įgyvendinant projektus – biudžetinės įstaigos ir viešieji juridiniai asmenys, kurių savininko arba dalininko teises ir pareigas įgyvendina biudžetinė įstaiga.

Pagal šią priemonę finansuojamoms veikloms 2014–2020 m. numatoma skirti 5,79 mln. eurų ES investicijų.

Parengta pagal LR Ūkio ministerijos, BNS spaudos centro inform.

Parašykite komentarą

Top