Jūs esate
Pagrindinis > Verslas > V. A. Graičiūno nominacijos – už nuopelnus vadybos srityje

V. A. Graičiūno nominacijos – už nuopelnus vadybos srityje

www.lpk.lt nuotr.
www.lpk.lt nuotr.

Lietuvos pramonininkų konfederacijos Vytauto Andriaus Graičiūno nominacija kasmet teikiama už asmeninius nuopelnus vadybos srityje.

Šiemet šis apdovanojimas atiteko Gintautui KVIETKAUSKUI, UAB „Arginta Group“ direktoriui, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos prezidentui ir LPK viceprezidentui, bei Rimantui TARAŠKEVIČIUI, Klaipėdos savivaldybės tarybos nariui, UAB „Klaipėdos monolitas“ valdybos pirmininkui ir Klaipėdos pramonininkų asociacijos viceprezidentui.

Gegužės 11 d. LPK XI suvažiavime G. Kvietkauskas apdovanotas už Lietuvos valstybingumo ir Lietuvos verslo konkurencingumo didinimą, indėlį stiprinant ir efektyvinant verslo bendruomenės mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) potencialą, už glaudų bendradarbiavimą su švietimo ir mokslo įstaigomis, stiprinant profesinio parengimo ir inžinerinių mokslų programas, inžinerinės pramonės populiarinimą nacionaliniu ir tarptautiniu mastu.

Už indėlį plėtojant statybos pramonę Klaipėdoje, vystant verslo ir valdžios bendradarbiavimą, siekiant kurti šiuolaikišką miestą ir šalį, visuomenines iniciatyvas, asmeninį indėlį telkiant bendruomenę turtinimui ir gražinimui, V. A. Graičiūno vardo nominacija suteikta R. Taraškevičiui, ilgamečiam Klaipėdos pramonininkų asociacijos prezidentui, dabartiniam viceprezidentui, Klaipėdos savivaldybės tarybos nariui, UAB „Klaipėdos monolitas“ valdybos pirmininkui.

LPK, atsižvelgdama į šalies universitetų ir Lietuvos vadybos draugijos siūlymą, 2006 m. įsteigė V. A. Graičiūno nominaciją – siekiant pagerbti šią iškilią asmenybę bei įamžinti žymiausio lietuvio vadybos mokslininko ir praktiko nuopelnus ir neįkainojamą indėlį į Lietuvos bei pasaulio vadybos mokslą, progresyvių vadybos modelių taikymą valdant įmones.

A.Graičiūnas 1898 m. gimė Čikagoje, ten baigė mokslus, tarpukariu savo veiklą plėtojo Lietuvoje. Organizuodamas įmones ir spręsdamas ekonomines, organizacines problemas, dirbo Šveicarijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Anglijoje, Ispanijoje ir Italijoje, užsienio šalyse steigė konsultavimo kompanijas.

V. A. Graičiūnas iki šiol cituojamas pasaulinėje literatūroje žinomų vadybos mokslininkų, jo teorija dėstoma viso pasaulio universitetuose, o pats autorius priskiriamas prie žinomiausių vadybos teorijos mokslininkų-klasikų.

Parengta pagal www.lpk.lt inform.

Parašykite komentarą

Top