Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, partija „Tvarka ir teisingumas“ patvirtino kandidatus į Seimą

Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, partija „Tvarka ir teisingumas“ patvirtino kandidatus į Seimą

www.verslaspolitika.lt

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) šiandien patvirtino kandidatus į Seimą vienmandatėse ir daugiamandatėje apygardose. Partijos sąrašą rinkimuose ves buvęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, toliau sąraše rikiuojasi Ramūnas Karbauskis, Rima Baškienė, Eugenijus Jovaiša ir Aurelijus Veryga.

„Mes pasakėme, su kuo tikrai nedalyvausime koalicijose – t.y. Darbo partija bei „Tvarka ir teisingumas”. Kalbant apie socialdemokratus ir konservatorius, tai, jei bus tokia rinkėjų valia, turėsime palaikymą ir dalyvausime formuojant Vyriausybę, tai derybos vyks su visomis partijomis”, – teigė partijos vadovas R. Karbauskis.

Apklausos rodo, kad už šią partiją balsuotų 12 proc. rinkėjų. Šiuo metu pagal reitingus ji yra antra po socialdemokratų.

Tuo tarpu partija „Tvarka ir teisingumas“ apie būsimus koaliacijos partnerius kol kas nekalba. Šiandien paaiškėjo, kad partijos sąrašą rinkimuose ves Seimo narys Remigijus Žemaitaitis. Partijos lyderis R. Paksas yra Europos Parlamento narys, tačiau laukia sprendimo dėl teisinės neliečiamybės panaikinimo. Jis įtariamas prekyba poveikiu ir kyšio ėmimu.

Apkaltos tvarka R. Paksas buvo pašalintas iš Prezidento pareigų, jis negali užimti pareigas, kurioms reikia prisiekti Lietuvos Respublikai.

„Tvarka ir teisingumas” kandidatų sąrašo dešimtukas:1. Remigijus Žemaitaitis 2. Kęstas Komskis 3. Rimas Andrikis 4. Petras Gražulis 5. Vytautas Kamblevičius 6. Rimas Antanas Ručys 7. Juozas Imbrasas 8. Ona Valiukevičiūtė 9. Kęstutis Bartkevičius 10. Kęstutis Pūkas.

Parašykite komentarą

Top