Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė > „Velomaratono“ dalyviai pagerbs Artūro Sakalausko atminimą

„Velomaratono“ dalyviai pagerbs Artūro Sakalausko atminimą

www.verslaspolitika.lt, lrs.lt inf.

Rugpjūčio 21 dieną, sekmadienį, prie Seimo rūmų vyksiančios dviračių šventės organizatoriai pagerbs 1991 m. rugpjūčio 21 d. susirėmime su sovietų kariškiais žuvusio Parlamento gynėjo, kario savanorio Artūro Sakalausko atminimą.

Prie Seimo rūmų įsikurs dviračių renginio „Velomaratonas“ miestelis, kur startuos, finišuos bei bus apdovanoti dviratininkai, vyks kiti pramoginiai ir sportiniai renginiai šeimai. Renginių pradžia – 9 val.

„Velomaratonas“ vyks septintąjį kartą ir tai yra vienas didžiausių dviračių renginių Lietuvoje. Tai keturiomis vertybėmis – ekologija, saugumu, sveikata ir šeima – paremta iniciatyva, kuria siekiama stiprinti dviračių kultūrą Lietuvoje, formuojant naują ir išskirtinę tradiciją. Seimo nariai ir Seimo kanceliarijos darbuotojai aktyviai įsitraukia į panašias akcijas – dalyvauja bėgimo maratonuose, krepšinio turnyruose ir kituose sporto renginiuose.

Apie 11.30 val. greičiausias „Velomaratono“ sportininkas prie paminklo paskutiniajai Lietuvos sovietinės okupacijos aukai padės gėlių. Minėjimo renginys prie paminklo įvyks 18 val.

„Velomaratone“ dalyvaus ir Seimo komanda – Seimo nariai, Seimo kanceliarijos darbuotojai su šeimų nariais.

Sekmadienį „Velomaratono“ dalyviai ir miesto svečiai galės aplankyti šalia Seimo rūmų įsikūrusiame palapinių miestelyje veiksiančią Seimo palapinę.
Sekmadienį „Velomaratono“ dalyviai ir miesto svečiai galės aplankyti šalia Seimo rūmų įsikūrusiame palapinių miestelyje veiksiančią Seimo palapinę.

Sekmadienį „Velomaratono“ dalyviai ir miesto svečiai galės aplankyti šalia Seimo rūmų įsikūrusiame palapinių miestelyje veiksiančią Seimo palapinę, čia jų lauks žinių apie Seimą ir Europos Sąjungą viktorinos bei smagūs prizai. Nuo 10 iki 17 val. lankytojams bus atviras Seimo Sausio 13-osios memorialas.
(Seimo kanceliarijos nuotr. Aut. Olga Posaškova)

Parašykite komentarą

Top