Jūs esate
Pagrindinis > Politika > ,,Vilmorus”: Antikorupcinė Kristupo Krivicko ir Naglio Puteikio koalicija kyla į viršų

,,Vilmorus”: Antikorupcinė Kristupo Krivicko ir Naglio Puteikio koalicija kyla į viršų

Reprezentatyvią apklausą visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras „Vilmorus“ dienraščio „Lietuvos rytas“ užsakymu atliko rugsėjo 2-10 dienomis. Apklausti 1035 gyventojai.

Už socialdemokratus balsuotų 16 proc., už Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą – 12,6 proc,, už Tėvynės sąjungą-Lietuvos krikščionis demokratus – 9,2 proc. rinkėjų.

Po korupcijos skandalo vasarą kiek atsitiesusio Liberalų sąjūdžio populiarumas vėl krinta – už jį balsuotų 2,7 proc. (liepą – 5,9 proc.) rinkėjų.

Valdančiųjų Darbo partijos bei „Tvarkos ir teisingumo“ pasitikėjimas smuko, tačiau išlieka arti reikiamos 5 proc. ribos, norint patekti į Seimą.

Jei rinkimai vyktų sekmadienį, už „darbiečius“ balsuotų 5,1 proc. rinkėjų (liepą – 7 proc.), už „tvarkiečius“ – 4,8 proc. respondentų (5,5 proc. liepą).

Arti šių partijų pagal populiarumą atsidūrė ir Antikorupcinė Kristupo Krivicko ir Naglio Puteikio koaliciją – už ją balsuotų 4,7 proc. respondentų. Kaip ir kitoms koalicijoms, norint patekti į Seimą, jiems būtina peržengti 7 proc. ribą.

Prezidentę palankiai vertina 52,9 proc. respondentų, liepą tokių buvo 58,6 procento.Į antrąjį vietą pakilo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas, verslininkas Ramūnas Karbauskis – jį palankiai vertina 39,4 proc. respondentų, arba 0,2 punkto mažiau nei liepą (39,6 proc.).

 

Parašykite komentarą

Top