Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Ironiška plunksna apie drąsius vyrus, energiją ir spartą

Ironiška plunksna apie drąsius vyrus, energiją ir spartą

www.siandien.info, Gintautas KNIUKŠTA, ŠIANDIEN apžvalgininkas

Drąsūs vyrai. Konservatoriai. Vilniaus meras Valdas Benkunskas – geriausias pavyzdys, kaip reikia mokėti nebaudžiamam švaistyti biudžeto lėšas.

Užsakei reklamą apie Vilnių, paskleidei žinią, kad kampanijai išleidai apie 0,5 mln. eurų ir – visiems ramu. Ir visiškai nesvarbu, kad dauguma vilniečių nepatenkinti ta reklama – svarbu, kad ta kampanija patenkintas pats meras.

Dar drąsesnis kitas konservatorius. Laurynas Kaščiūnas, naujasis krašto apsaugos ministras. Žada ranką nusikirsti. Ir dėl ko?

Dėl I. Šimonytės, jei ši prezidento rinkimų nelaimės. O juk traukiantis Anušauskui, G. Landsbergis sakė, kad KAM reikia daugiau energijos ir spartos.

Energijos ir spartos I. Šimonytei padėti laimėti rinkimus?

Na, ir eilinį kartą kvailio vietoje liko prezidentas Gitanas Nausėda, kuris pareiškė, kad išsiaiškins korupcijos apraiškas krašto apsaugos sistemoje, kai buvęs ministras Anušauskas atsisakė įvardinti konkrečius papirkinėjimo atvejus, įmones ir politikus.

Tačiau užteko generalinei prokuratūrai pranešti, kad tyrimo nebus, nes neužtenka faktų, ir ponas prezidentas – nutilo. Amžiams?

Gyvename kaip toje pasakoje – buvo kartą du broliai konservatoriai, kurie dergia ant visų, o trečiasis brolis – prezidentas Gitanas Nausėda.

Gitanas Nausėda. www.lrp.lt

Parašykite komentarą

Top