Jūs esate
Pagrindinis > Politika > Šalies vadovė: Korėjos Respublika vertinama kaip artima ir svarbi Lietuvos bei Europos partnerė

Šalies vadovė: Korėjos Respublika vertinama kaip artima ir svarbi Lietuvos bei Europos partnerė

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Korėjos Respublikos Prezidentą Moon Jae-in šalies nacionalinės šventės – Išsilaisvinimo dienos – proga.

Pasak šalies vadovės, Korėjos Respublika vertinama kaip artima ir svarbi Lietuvos ir Europos partnerė, su kuria sieja bendros vertybės ir su kuria užtikrintai stiprinamas tiek politinis, tiek ekonominis dialogas. Sveikinime linkima, kad augantis bendradarbiavimas visose srityse padėtų užtikrinti abiejų šalių piliečių interesų gynybą, žmonių klestėjimą ir saugumą.

Prezidentė išreiškė įsitikinimą, kad Lietuva ir Korėja išliks bendramintėmis, vienodai vertinančiomis šiandieninius iššūkius ir įvairiopas grėsmes bei remiančiomis viena kitą. Tai patvirtintų pasiryžimą toliau puoselėti draugiškus abiejų tautų ryšius, drauge atverti dar daugiau galimybių piliečiams atrasti abi šalis, kartu įgyvendinti naudingus prekybos, mokslo, saugumo, inovacijų, švietimo projektus.

Šalies vadovė Korėjai ir jos žmonėms palinkėjo visokeriopos sėkmės, klestėjimo ir vienybės.

Parengta pagal Prezidentūros pranešimą.

Parašykite komentarą

Top