Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Šiandien susitikime UNT SARTŲ!

Šiandien susitikime UNT SARTŲ!

www.siandien.info

SARTAI 2024. oro temperatūra dieną išlieka aukščiau 0, tačiau organizatoriai neplanuoja šventės atšaukti. Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Aurelijaus Banio teigimu, gerą ledo pagrindą padarė žiemos pradžia, kuri buvo šalta. Šiuo metu žemės įšalas siekia 20 cm, o hipodromo ledas yra pakankamai storas, kad net ir šiltesnis oras jo iki šventės nesugadins.

Šiuo metu žemės įšalas siekia 20 cm, o hipodromo ledas yra pakankamai storas, kad net ir šiltesnis oras jo iki šventės nesugadins.

Dėl šiltesnio oro žemės paviršiuje gali susidaryti balų ir klampus purvas, tad renginio dalyviams ir svečiams rekomenduojame pasirūpinti avalyne, kuri nebijo vandens ir purvo.

Atvažiuokite šiek tiek anksčiau. Dėl didelio renginio svečių skaičiaus gali būti sudėtingiau judėti ir pastatyti automobilį, tad palikite daugiau laiko kelionei.

Jei planuojate apsipirkti mugėje, pasirūpinkite grynaisiais pinigais. Kai kurie prekiautojai turės kortelių skaitytuvus, tačiau smulkūs prekiautojai retai turi galimybę priimti atsiskaitymus kortelėmis.

Dusetų seniūnijos seniūnas Darius Steponavičius kviečia visus aplankyti Dusetas ir gerai praleisti laiką. Jo teigimu, svarbiausias pasiruošimas yra puiki nuotaika ir smagus draugų ar giminaičių būrys.

Kaip atvykti – SARTAI 2024 koordinatės Google Maps.

Planuokite laiką – šventės programa.

Kaip atvykti?

Iš Utenos rekomenduojamas maršrutas:

Nuo Utenos važiuojame keliu A6 iki Daugailių. Daugailiuose sukame į kelią Nr. 178 ir važiuojame iki Antalieptės. Nuo Antalieptės važiuojame tuo pačiu keliu Nr. 178 tiesiai iki Dusetų.

Alternatyvus maršrutas rajoninės reikšmės keliais. Antalieptėje pasukus į Zabičiūnus ir važiuojant toliau pro Vasaknas pasiekti Dusetas.

Iš Zarasų rekomenduojamas maršrutas:

Nuo Zarasų važiuojame keliu A6 iki Degučių. Degučiuose sukame į kelią Nr. 179 ir važiuojame tiesiai iki pat Dusetų.

Alternatyvus maršrutas rajoninės reikšmės keliais. Nuo Zarasų važiuoti keliu Nr. 117 iki Antazavės. Antazavėje pasirinkti rajoninį kelią Antazavė–Dusetos kuriuo ir nuvažiuosite iki Dusetų.

Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Aurelijaus Banio teigimu, gerą ledo pagrindą padarė žiemos pradžia, kuri buvo šalta.

Vykstantiems iš Šiaulių ar Panevėžio važiuoti iki Rokiškio.

Iš Rokiškio rekomenduojamas maršrutas: nuo Rokiškio važiuojame keliu 122 iki Obelių. Obeliuose pasirenkame Zarasų kryptį ir važiuojame iki Bradesių. Nuo Bradesių keliu Nr. 178 nuvyksime iki Dusetų.

Alternatyvus maršrutas rajoninės reikšmės keliais. Nuo Rokiškio važiuojame pro Laibgalius link Južintų. Neprivažiavus Južintų, ties Lukšiais sukame į kelią Lukšiai–Kalbutiškės–Dusetos.

Atvykus iki Dusetų sekti nuorodas kurios Jus nuves iki renginio automobilių stovėjimo aikštelių esančių šalia hipodromo.

Automobilių statymas

Automobilių stovėjimui bus paruoštos kelios didelės stovėjimo aikštelės. P1, P2 ir P4 aikštelės yra skirtos aptarnaujančiame personalui, mugės dalyviams ir kitiems asmenims su specialiais leidimais.

Renginio žiūrovai automobilius galės statyti P3 aikštelėje. Statant automobilį šioje vietoje bus imama vienkartinė 5 EUR rinkliava. Stovėjimo aikštelių teritorijose budės sunkioji technika, kuri padės išvažiuoti užstrigusiems automobiliams.

Mokėjimo būdai:

• Įsigykite parkavimo bilietą „uniPark“ programėle (programėleėje matysite SARTŲ zoną, galėsite apmokėti per el. bankininkystę);

• Numeriu 1332 siųskite trumpąją žinutę su kodu „U START SARTAI“;

• Ieškokite artimiausio parkomato stovėjimo aikštelėje.

Atsiskaityti už stovėjimą bus galima tik renginio dieną.

Susiplanuokite į šventę atvažiuoti anksčiau, nes didelis automobilių srautas gali užimti šiek tiek daugiau laiko. Susitikime UNT SARTŲ!

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija SARTAISARTŲ LENKTYNĖSZARASAI

Parašykite komentarą

Top