Jūs esate
Pagrindinis > Savaitė >  A. Kirkutis. Svarbu mokėti ligas gydyti, bet dar svarbiau žinoti, kaip jų išvengti

 A. Kirkutis. Svarbu mokėti ligas gydyti, bet dar svarbiau žinoti, kaip jų išvengti

Lapkričio 8 dieną, trečiadienį, Seimo Sveikatos tausojimo ir stiprinimo pakomitetis organizavo posėdį, kurio metu bus svarstomas klausimas dėl sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų viešinimo respublikos žiniasklaidoje ir su tuo susijusių problemų.

Šio pakomitečio susirinkimo tikslas – aptarti sveikatos apsaugos tematikos pristatymą  šalies žiniasklaidoje ir sveikatos tausojimo ir stiprinimo veiklą. Pasak pakomitečio pirmininko, Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos nario prof. Algimanto Kirkučio, šiandieninė žiniasklaida puikiai informuoja visuomenę apie ligų gydymo naujoves, tačiau to kol kas negalima pasakyti apie ligų atsiradimo priežastis ir kovą su jomis.

„Mes siekiame peržiūrėti ir pakeisti vyraujančią tendenciją, kai dėmesys koncentruojamas tik ties tuo, kaip pasveikti, o ne tuo, kaip apskritai nesusirgti. Daug girdime apie vaistus, įvairius gydymo metodus ir panašiai. Be abejonės, tai labai svarbi informacija, tačiau būtina kalbėti garsiai ir apie kitą medalio pusę – tokią gyvenseną ir priemones, kurios padėtų žmogui gyventi sveikai ir laiku užkirsti kelią ligai“, – sakė A. Kirkutis.

Apie sveikatos tausojimo ir stiprinimo veiklą sveikatos apsaugos srityje diskutavo pakomitečio pirmininkas, taip pat Sveikatos apsaugos ministerijos specialistai, žiniasklaidos ir jų organizacijų atstovai bei kiti.

verslaspolitika.lt

Parašykite komentarą

Top