Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Baigusi veiklą Rusijoje ir Baltarusijoje,  DOJUS įmonių grupė nusitaikė į Lietuvos miškus

Baigusi veiklą Rusijoje ir Baltarusijoje,  DOJUS įmonių grupė nusitaikė į Lietuvos miškus

www.siandien.info

 Viešai deklaruojanti, kad baigė savo  veiklą Rusijoje ir Baltarusijoje,  DOJUS įmonių grupė nusitaikė į Lietuvos miškus, siūlo medkirčiams pirkti skandinavišką techniką.

DOJUS įmonių grupės apyvarta 2022 m. siekė virš 150 ml eurų.  Pagrindinės veiklos sritys: naujos ir naudotos žemės ūkio, miško,  komunalinės  technikos pardavimai, tiksliosios žemdirbystės sprendimų diegimas, dirvožemio tyrimai, atsarginių dalių prekyba ir techninis aptarnavimas.

„Sėkmingai įsitvirtinus miško sektoriuje ir siekiant praplėsti miškininkystės galimybes, be jau atstovaujamų gamintojų KOMATSU, BMF, Nisula, nuo š. m. balandžio 27 d., DOJUS group  pradėjo bendradarbiauti su dar vienu miško technikos gamintoju Malwa.“, – pranešė BNS DOJUS įmonių grupės  atstovas G. Nadieždinas.

Malwa – Švedijos gamintojas, skaičiuojantis savo veiklos metus nuo 2009 metų ir esantis rinkos lyderis savo segmente šioje šalyje. Jų asortimente yra medkirtės, medvežės ir taip vadinamos „kombi“ tipo mašinos –  medkirtė ir medvežė sumontuota ant vienos bazės.

„Latvijos rinkoje šio gamintojo technika puikiai užsirekomendavusi. Čia per metus parduodama daugiau kaip 20 vienetų šio gamintojo medkirčių ir medvežių, tad tikime, kad ir Lietuvoje ši technika atras savo pirkėją. “ – giria skandinavišką techniką  DOJUS įmonių grupės generalinis direktorius Donatas Dailidė.

Tuometinis Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis  kartu su DOJUS“ įmonių grupės generaliniu  direktoriumi Donatu Dailide (pirmas iš kairės)  atidaro tarptautinę žemės ūkio parodą „Ką pasėsi… “.

„Džiaugiamės galėdami užmegzti partnerystę su DOJUS įmonių grupe ir įtvirtinti „Malwa“ kaip kompaktiškų ir žemo slėgio medvežių bei medkirčių pasirinkimą šiame regione“, – sako Magnusas Wallinas, Malwa Forest įkūrėjas ir verslo plėtros vadovas.

Anot jo, bendradarbiavimas su DOJUS įmonių grupe jiems suteikia pranašumą kaip partneriui, kuris supranta Lietuvos  pardavimų aplinką. Tuo tarpu D. Dailidė net neslepia, kad „įvairiapusė plėtra miškų sektoriuje yra ilgalaikės DOJUS įmonių grupės plėtros strategijos dalis”.

Novaraistis ir aplinkiniai miškai turtingi miško gėrybių ir retųjų paukščių.

Parašykite komentarą

Top