Jūs esate
Pagrindinis > Šiandien > Dienos pietūs virto 5000 eurų

Dienos pietūs virto 5000 eurų

Skaičiuojama, kad mėnesinius 5000 eurų laimėjimus gyventojams atnešusių kvitų vertės vidurkis šiuo metu apie 10 eurų, tad galima sakyti, jog laimėtojams jų įsigytos prekės ar paslaugos „atsipirko” net 500 kartų.
.

Papildoma informacija apie mėnesinių VMI rengiamo Kvitų žaidimo prizų laimėtojus:
2017 m. gruodžio mėn. laimingas mėnesinio prizo laimėtojo kvitas buvo išduotas Utenos mieste už suteiktą maudymosi baseine paslaugą. Paslaugos vertė – 6,00 Eur.
2018 m. sausio mėn. laimingas mėnesinio prizo laimėtojo kvitas buvo išduotas Vilniaus mieste esančioje viešojo maitinimo įstaigoje, įsigytų dienos pietų vertė – 1,59 Eur.
Vasario mėn. laimingas mėnesinio prizo kvitas buvo išduotas Vilniaus mieste esančioje viešojo maitinimo įstaigoje, kurioje asmuo įsigijo du karštus patiekalus už 2,55 Eur.
Kovo mėn. atrinktas laimingas mėnesinis kvitas buvo išduotas asmeniui, kuris turgavietėje įsigijo beveik 5 kg obuolių už 5,04 Eur.
Balandžio mėn. laimingas mėnesinis kvitas buvo išduotas Vilniaus mieste esančioje įmonėje už suteiktą konditerijos gaminio pagaminimo paslaugą. Paslaugos kaina – 31,90 Eur.
Gegužės mėn. prizą laimėjo asmuo, kuris Vilniaus mieste esančioje įstaigoje, teikiančioje masažo ir kosmetines paslaugas, įsigijo kosmetinę paslaugą už 11,00 Eur.
Birželio mėn. prizą laimėjo asmuo, už 2,40 Eur sumą apsipirkęs Šiaulių mieste esančioje turgavietėje.

Naujausiais duomenimis, Kvitų žaidime paskelbti 320 savaitinių ir 7 mėnesinių prizų laimėtojai.

„Pastebime, kad dažniausiai žaidime registruojami kvitai gauti už viešojo maitinimo, keleivių pervežimo paslaugas, taip pat už turgavietėse įsigytus mėsos, pieno gaminius, vaisius bei daržovesKo gero labiausiai pasisekė vienam 5 tūkst. eurų laimėtojui, kuris žaidime užregistravo už 1,6 Eur įsigytų dienos pietų kvitą – teoriškai, šį gautą laimėjimą galima panaudoti net 3125 tokiems dienos pietums”, – sako VMI Kvitų žaidimo projekto vadovas Rolandas Puncevičius, pažymėdamas, kad būtent viešojo maitinimo sektorius yra viena iš 4 prioritetinių šių metų VMI veiklos sričių, kuriai, siekiant sumažinti pajamų apskaitymo bei mokesčių vengimo mastą, skiriamas išskirtinis dėmesys bei atitinkami ištekliai.

Skaičiuojama, kad per pirmąjį žaidimo pusmetį, atsižvelgus į bendrą šalies PVM augimą ir lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, viešojo maitinimo sektoriuje į biudžetą papildomai deklaruota 1,87 mln. eurų PVM.

Žvelgiant į kitus mėnesinio Kvitų žaidimo prizo laimėtojus, galima išskirti ir kelis įdomesnius atvejus. Balandžio mėnesio laimingasis kvitas gautas už šventinio torto pagaminimo paslaugą – paskelbus mėnesinio Kvitų žaidimo prizo laimėtoją, šventė šiems gyventojams tapo dviguba.

Kitai laimingajai, Policijos pareigūnei iš Vilniaus, laimę atnešė už turgavietėje įsigytus obuolius gautas fiskalinis kvitas. Moteris teigė, jog Kvitų žaidime dalyvavo ne pirmą kartą, tačiau būtent šis pirkinys tapo lemtingu. Dar vienas laimingojo kvito savininkas nusprendė pasilepinti kosmetinėmis paslaugomis, už kurias gautas ir žaidime užregistruotas kvitas „atnešė” ir piniginį prizą.

Paskutinio 5000 eurų prizo laimėtoja tapo Šaukėnų miestelio gyventoja, kuri savo gautą laimėjimą planuoja išleisti naujam automobiliui.

R. Puncevičius pažymi, kad kiek daugiau nei trečdalis visų laimingųjų kvitų išduoti Vilniaus apskrityje, ketvirtadalis – Kaune, penktadalis – Klaipėdoje. „Natūralu, kad laimėjusių kvitų daugiau ten, kur daugiau ir juos registruojančių gyventojų, tačiau pastebime, kad nemažai laimėjimų iškeliavo ir į Kretingos, Kėdainių, Ukmergės, Telšių rajonus. Laimėjimai nudžiugina vis daugiau Lietuvos gyventojų, tad tikimės, kad jie ir toliau aktyviai dalyvaus Kvitų žaidime”, – teigia R. Puncevičius.

Primename, kad laimėjimą atsiimti reikia per žaidimo taisyklėse numatytą 20 darbo dienų laikotarpį, o žaidime dalyvauti galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus. Toks kvitas apačioje turi Fiskalinį logotipą, kurį sudaro trijų raidžių „LTF” derinys.

Kvitų žaidimo laimėtojai skelbiami kiekvieną antradienį per LNK televiziją nuo 18.30 val. prasidedančios „Žinių” laidos metu bei žaidimui skirtoje internetinėje svetainėje kvituzaidimas.vmi.lt.

Parašykite komentarą

Top