Jūs esate
Pagrindinis > Interviu > Kurie produktai pieno kategorijoje – pigiausi tarp penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų

Kurie produktai pieno kategorijoje – pigiausi tarp penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų

www.siandien.info, spaudos pranešimas

Žemų kainų prekybos tinklo „Lidl“ produktai pieno kategorijoje – pigiausi tarp penkių didžiųjų šalies prekybos tinklų, rodo slaptojo pirkėjo ir rinkos tyrimų bendrovės „SeeNext“ 2024 m. vasario 15 d. atliktas tyrimas.

zum.lt nuotr.

Jo metu, kuomet slapti pirkėjai apsilankė Vilniaus ir Kauno penkių didžiausių šalies prekybos tinklų parduotuvėse, paaiškėjo, kad produktus pieno kategorijoje, dalyvavusius tyrime, pigiausia kaina siūlo „Lidl“. Šiame prekybos tinkle įsigytų pieno produktų kaina siekė 7,27 Eur ir buvo mažiausia, lyginant su kitų prekybos tinklų siūlomų produktų kaina.

„Lidl“ nuolat ieško būdų pirkėjams užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį. Todėl nuolat siekia pateikti geriausius pasiūlymus bei užtikrina, kad produktai būtų itin kokybiški. Pavyzdžiui, „Lidl“ asortimente dauguma bazinių pieno produktų vieninteliai Lietuvoje turi pasaulinių kokybės tyrimų lyderių „Eurofins“ suteikiamą kokybės ženklą.

Dažno vartojimo pieno produktų krepšelis – už mažiau nei 8 eurus

Vasarį „Seenext“ atlikto tyrimo metu prekių krepšelį sudarė 25 pigiausios dažno vartojimo prekės. Aštuonios prekės krepšelyje  – pieno produktai. Šioje kategorijoje tarp lyginamų prekių buvo: 45 g glaistytas vanilinis sūrelis, 400 g graikiško jogurto, 1 l kefyro,  400 g 30 proc. riebumo grietinės, 250 g fasuoto fermentinio sūrio, 1 l pieno, 180 g 9 proc. riebumo varškės bei 180 g  82 proc. riebumo sviesto.

Atliktas tyrimas parodė, kad visus šiuos produktus kartu pigiausiai galima įsigyti „Lidl“ prekybos tinkle – jame visų šių produktų kaina siekė 7,27 Eur ir buvo mažiausia iš visų penkių didžiausių prekybos tinklų. Tarp pieno produktų žemesne kaina išsiskyrė „Lidl“ vanilinis sūrelis ir fermentinis sūris.

Ne tik pigūs, bet ir kokybiški

„Lidl“ asortimente Lietuvoje – maždaug 90 proc. privačių prekių ženklų, kurie gaminami tai pačiai įmonių grupei priklausančiose gamyklose arba užsakomi specialiai „Lidl“ parduotuvėms visoje Europoje. Tokie produktai ne tik padeda užtikrinti gerą kainą, bet ir didelį dėmesį produktų kokybei.

Kiekvienam „Eurofins“ spaudu žymimam produktui yra sudaromi specialiai skirti, išsamūs tyrimų planai. Šių tyrimų metu yra tikrinami gaminių mikrobiologiniai saugos ir kokybės parametrai, jų rūgštingumas, atliekami maistinių verčių tyrimai ir sensorinis vertinimas, stebimas sunkiųjų metalų ir toksinų kiekis, taip pat stebimi ir kiti kokybiniai fizikocheminiai parametrai atsižvelgiant į produkto specifiką.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 72 „Lidl“ parduotuvės 27 šalies miestuose: 

Parašykite komentarą

Top