Jūs esate
Pagrindinis > Politika > LSDP pirmininkas: Gintautas Paluckas ar Mindaugas Sinkevičius?

LSDP pirmininkas: Gintautas Paluckas ar Mindaugas Sinkevičius?

verslaspolitika.lt

Kas taps LSDP pirmininku?  Į antrąjį turą pateko daugiausia balsų gavę Vilniaus vicemeras Gintautas Paluckas ir ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

Sinkevičių šeima: iš kairės – Mindaugas Sinkevičius.

Dėl partijos pirmininko posto taip pat kovojo Seimo nariai Andrius Palionis, Artūras Skardžius, Mantas Varaška. A.Palionis surinko 1166 balsus, A.Skardžius – 608, M.Varaška – 252 balsus.

Antrasis rinkimų turas numatytas balandžio 28–29 dienomis.

Supažindiname su kandidato į LSDP pirmininkus Mindaugo Sinkevičiaus laišku bičiuliams: ,,Mieli bičiuliai,

praėjo beveik trys mėnesiai, kai kreipiausi į Jus oficialiai pranešdamas, kad esu apsisprendęs kandidatuoti į mūsų partijos – Lietuvos socialdemokratų partijos – pirmininkus.

Per šį laikotarpį aplankiau daugelį skyrių ir išgirdau Jūsų, brangūs kolegos, lūkesčius. Džiaugiuosi suteiktomis galimybės pasikalbėti akis į akį ir kartu su kitais kandidatais atvirai išdiskutuoti mūsų bendruomenei šiandien rūpimus klausimus. Tiesa, neretai itin skaudžius, tačiau tikiu, kad būtent atviros diskusijos jautriausiais klausimais šiuo laikotarpiu mums suteikė galimybę rasti sprendimus, kaip atsispirti ir judėti pirmyn.

Jūsų palaikymas dar labiau sustiprino mano troškimą sugrąžinti visuomenės pasitikėjimą socialdemokratais. Esu nepaprastai dėkingas už išreikštą pasitikėjimą manimi ir už skatinančius žodžius nesustoti šioje kovoje.

Visi suprantame, kad pribrendome permainoms. Kokios jos bus – priklausys nuo Jūsų jau balandžio 6-8 dienomis, kai eisite prie urnų ir rinksitės savo kandidatą. Asmeniškai noriu Jus dar kartą patikinti, kad esu pasiruošęs prisiimti atsakomybę už jau 120 metų skaičiuojančios Lietuvoje politinės organizacijos ateitį, už mūsų visų ateitį!

Todėl dar kartą kreipiuosi į Jus, gerbiami bendrapartiečiai, kviesdamas kartu pasitikti naujus iššūkius ir galimybes. Kreipiuosi į Jus ir prašau palaikymo vesti Lietuvos socialdemokratų partiją pasitikėjimo keliu ir visus mus jungiančiu tikslu – tikėjimu gerovės valstybe.

Nepamirškime ir nesileiskime apgaunami, kad esame nebereikalingi. Didėjant socialinei atskirčiai visuomenėje, šiandien kaip niekada privalome išlikti ta ašimi, kuri užtikrintų socialinio teisingumo, laisvės ir lygybės principų įgyvendinimą mūsų demokratinėje valstybėje. Šių kertinių socialdemokratijos idėjų įgyvendinimo laukia ir visos Lietuvos piliečiai.

Nukreipkime savo žvilgsnius į priekį ir imkimės darbų!”

Parašykite komentarą

Top